Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arturas_Nocliperis

Ruki_Vverh

Rekomenduoti pranešimai

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Ruki_Vverh

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aimas, kai šaudo į GS, tai matosi kaip automatiškai jo šautuvas nusikreipia į kitą ir šaudo toliau, atidžiai peržiurėkite video. 

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:/info ss

1. f9b9d01b253c8549c427791591c2ed8c754.png

2. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D kad nėra tokiu aimu, kaip žmogus užbėgtu už sienos, ir automatiškai ranka nusisuktu kažkur į sienas, o kaip žinoma pas mane mezon internetas dažnai būna didelis pingas, tau taip ir atrodo, nes iš pradžių matosi, kad šaudžiau visai į sieną, o tuo metu man žmogų rodė tuoi vietoj kur ir šaudžiau, tai gali čia nebesistenkt verst manęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Ruki_Vverh
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aimas, kai šaudo į GS, tai matosi kaip automatiškai jo šautuvas nusikreipia į kitą ir šaudo toliau, atidžiai peržiurėkite video. 
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:/info ss
  • 1. f9b9d01b253c8549c427791591c2ed8c754.png
  • 2. 

 

 

Prisipažystu nenaudoju aimo ten kur .exe yra, ir jeigu aimas ten typo tagina staigiai žmonės, kodėl iš pradžių, netagino kai jie lakstė man prieš akis? Ir ne žaibišku greičiu atsisukau, o kaip įmanoma su pelė pačiam valdyt savo personažą, verskit nevertę, pykit nepykę nenaudoju 'bispirdelos', vsio davay kenty.

# Karoče kartais norisi paprastai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Vytenis_Blaack

Bus apsitarta su kitais DPKT nariais. Norėčiau priminti, jog kai jūs pasakot "visi žino, kad mano internetas lievas", pakenkiat dar labiau sau, nes mes jau suprantam, kad jeigu jūs bandot gintis su kažkokiu internetu - vadinasi jūs kažką naudojat neleistino, ir tik dar labiau pakenkiat sau :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...