Eiti į turinį
Andrius_Fantazy

„Fury“

Rekomenduoti pranešimai

Tikriausiai nepameluočiau, sakydamas, jog visi žiūrėjote 1998 metais išleistą filmą - „Saving private Ryan“ (lt. „Gelbstint eilinį Rajaną“). Šį filmą žiūrėjau labai senai ir jis man paliko didelį įspūdį. Esu filmų mėgėjas ir esu peržiūrėjęs begalę įvairiausio žanro filmų, tačiau per visą savo filmų žiūrėjimo patirtį, nesusidūriau su tokiu kariniu filmu, kuris prilygtų šiam. Tačiau, š.m. spalio 17 dieną išleistas filmas „Fury“ (lt. „Įniršis“) išpildė mano visus lūkesčius. Labai daug nepliurpsiu, tiesiog pasakysiu, jog šis filmas sudomins ne tik karinių filmų mėgėjus, tačiau ir kitų žanro filmų gerbėjus. Šiek tiek apie filmo siužetą:

 

 

Antrojo pasaulinio karo pabaiga: 1945-ųjų balandis. Sąjungininkų kariuomenė veržiasi vis giliau į Vokietiją. Tarp puolančiųjų yra ir Šermano tankas, pavadintas „Įniršio" vardu. Penkių žmonių tanko įgulai vadovauja seržantas, kurio tikro vardo turbūt niekas ir nežino - visi jį vadina „Karo tėtušiu" (seržantą vaidina Brad'as Pitt'as). Kovų užgrūdintas seržantas išsirengia į ypatingą misiją, kurios metu atsiduria priešo užnugaryje. Likę vienui vieni, penki vyrai (ir visiškai „žalias" kulkosvaidininkas) privalo atsilaikyti prieš žymiai skaitlingesnį priešą. Tačiau „Karo tėtušio" užmojai kur kas didesni. Jo tikslas - ne vien atsilaikyti, o smogti netikėtą smūgį į pačią nacistinės Vokietijos širdį...

Tarp ištikimų „Karo tėtušio" bendražygių pamatysime iš „Transformerių" pažįstamą Shia LaBeouf'ą bei Klint'o Eastwood'o sūnų Scott'ą. Šis filmas taip pat yra išskirtinis tuo, kad pagrindiniam tanko vaidmeniui pirmą kartą buvo naudojamas tikras, iš muziejaus pasiskolintas tankas.

 

Filmo trailer'is: 

 

Nuoroda į filmo peržiūrą (anglų kalba). Kam patinka žiūrėti ne originalia kalba, taip pat yra ir lietuviška: http://www.filmai.in/23820-fury-2014.html

 

Laukiu jūsų nuomonių. ( :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bige_Murcialagos

Gerulis filmas patiko visai, bet vistiek man yra kur kas geresnių filmu.

Kiekvienas turi savo skonį savo nuomonė žinoma galbūt vieniem šitas filmas kolkas yra geriausias kitiems nepatiko ar dar kas... Sudominu galbūt vakare reikės ir peržiūrėti ,o taip sunku rasti gera filmą. -_-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Galiu tik pritart, man taipogi patiko šis filmas. Labai gerai atspindėjo kas dėjosi per WW2. O tiek kam šis filmas nepatiko pasiulyčiau toliau žiūrėti The twilight ..

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...