Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Svečias Robertas_Zuk

Crash..

Klausimas

Svečias Robertas_Zuk

Sveiki, gal galite padėti kas, išinstaliavau gta visą, ir iš documents ir ten kur buvo įkeltas gta. Atsisiunčiau iš naujo gta, įsidėjau vieną font modą, tik bandau prisijungti į serverį ir iškarto crash meta.. Ištryniau tą font ir įdėjau originalą, ir paleido be crash.. Kame bėda čia? Vakar turėjau daug modų ir jokių crashu nebuvo, kas padės tam 500k. !!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, gal galite padėti kas, išinstaliavau gta visą, ir iš documents ir ten kur buvo įkeltas gta. Atsisiunčiau iš naujo gta, įsidėjau vieną font modą, tik bandau prisijungti į serverį ir iškarto crash meta.. Ištryniau tą font ir įdėjau originalą, ir paleido be crash.. Kame bėda čia? Vakar turėjau daug modų ir jokių crashu nebuvo, kas padės tam 500k. !!

Į kitą diską persirašyk gta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man 500k nereik, bet vat ziurek, crash'ina del to, kad ivyksta klaida apdorojant font'a, tiesiog atsisiusk kita font'a ir pabandyk aktivuoti ji. Nes gali buti tai, kad font'as kuri bandai aktivuoti yra sugadintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Robertas_Zuk

Man 500k nereik, bet vat ziurek, crash'ina del to, kad ivyksta klaida apdorojant font'a, tiesiog atsisiusk kita font'a ir pabandyk aktivuoti ji. Nes gali buti tai, kad font'as kuri bandai aktivuoti yra sugadintas

Žinok aš daug tų font mėginau siūstis įvairių, ir vistiek meta crash, bet aš dabar turiu snow modų, kelio ir t.t tai necrashina, bet kai fonta įsidedu tai iškart crasha išmeta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...