Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Serverio_Adminas

Ernis_Race

Rekomenduoti pranešimai

Nu tu atkreip demes i ka pataikiau i ji ir pataikiau tuo labiau kai ble man lagina ir tu nors karta pazek mano pinga ir dar video aiskiai matos kad man lagino ir pataikiai i tazmogu i kuri naudojau dazniau mane pasekiok pamatysi as nk nenaudoju :D nejuokink jei gaudai gaudyk geriau cia minimalus irodimai :D gaudyk tuos ka reik o ne mane nieko nenaudoju apart keybind man uztenka banu :D sakai aimas ? tu pasizek kokiu letumu apsisukau sakau kad lagina jogs cia aimas akis prasiplauk :D Ir dar aiskiai matosi kad tau paciam lagina tai kaip tu gaudai tuos ceaterius bsk palagins viskas cytas tu jau nejuokauk ble :D tegul pagr adminai pasiziuri kiek kartu mane del pingo yra ismete :D atsirado cia serverio adminas su mediniu pc gaudo cheatus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu tu atkreip demes i ka pataikiau i ji ir pataikiau tuo labiau kai ble man lagina ir tu nors karta pazek mano pinga ir dar video aiskiai matos kad man lagino ir pataikiai i tazmogu i kuri naudojau dazniau mane pasekiok pamatysi as nk nenaudoju :D nejuokink jei gaudai gaudyk geriau cia minimalus irodimai :D gaudyk tuos ka reik o ne mane nieko nenaudoju apart keybind man uztenka banu :D sakai aimas ? tu pasizek kokiu letumu apsisukau sakau kad lagina jogs cia aimas akis prasiplauk :D

 

Moli video sulėtintas gi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...