Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Emilis_Crysass

DDoS kas tai yra ir kaip apsisaugoti ?

Rekomenduoti pranešimai

Kažkas čia užsiminė kad "reikia turėt gerą internetą ir neprasileisi ddos" deja. Draugas dėjo ddoso man su 50mbps internetu, mano balticum šviesolaidinis 100mbps, ir taip dėjo, kad ant interneto ikonos taskbar'e "x" atsirado..

tai balticum sudas meganet cgates geri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

apsisaugojimo nera pimpalai :)

 

Aik aik aik, pasidarai dynamini ipa ir huj kas nuddosins, jeigu ipas keičiasi, kas 1-2min, arba pist tave kaž koks vaikas kuris nusipirko booteli iš mamos paypalo pradeda ddosint, o tu dynamini ipa turi nuejai prie routerio, perkroviai jį ir fsio naujas ipas valioo galima toliau sarga nolifint. Nemanau, kad kaž koks žmogus reslovins ta ipa kas 1 min, ir eis į ta savo booteli stabdys ta ddos ataka, rašys nauja ipa ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu duhas¿? Raso boteli ;D booteris avine galim paziet kam bus geriau ar man star attack spaust ar tau eit ipa keistis?ir iki routerio vaiksciot?zinau tavo pagrindini ipa pisu i ipa is ipo i modema ir ka tu tada? Iki apsisikimo eisi single player zaist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu duhas¿? Raso boteli ;D booteris avine galim paziet kam bus geriau ar man star attack spaust ar tau eit ipa keistis?ir iki routerio vaiksciot?zinau tavo pagrindini ipa pisu i ipa is ipo i modema ir ka tu tada? Iki apsisikimo eisi single player zaist

 

Tylek tu vaikas duok skp pabazarinsim astimenu ftb dirbai už dūcha sedejai, cipiai su savo mergaitišku balsu, kaip noriu taip ir rašau, tave jebiot ? Pisi tu ddosa :DDD Nesūgebi bot neta net nusipirkt kaimieti tu :D Sedi prie pc dročini all day all night prie samp :DD duok skp verksi pacaniukas :D čj toks pats ubogas esi kaip ir tavo tas brolys ar kas ten iš čigonų tabora Arnas_Fine ar kaž koks ten individas. Laukiu AŽ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sako uz duha stalkeri botnetas ir booteris skirtingi dalykai nei vienno neesi turejes tai sha

 

Turejau kaž kada ta šūda DarkBooter kaž koks toks, ir to nemokamai gavau jį, 3 naudojom jį aš, Aurimas_Gangs, ir Karolis_Petkevicius, turejom jį 30 dienų ir fsio, aš tai jį beveik nenaudojau, nax man tas šūdas ? Neesu toks žiaurus kaip kaikurie sarge kaž kas piso 40 start fsio eina ddosint :DD mačiau 1 toki kenta :D. Išvis kuo tu įrodysi su savo ddosu, kad tu esi kietas pavogiai iš mamos paypalo 10 dolerių ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...