Eiti į turinį
Adomas__Karmonas

Procesorius.

  

23 balsai(-ų)

  1. 1. Sveiki , kas geriau AMD FX-9590 AR Intel Core i5-3570 ?

    • Aš už AMD. Jis geresnis !
      9
    • Aš už Intel. Jis geresnis !
      14


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki taigi mastau atsinaujinti savo pc'a :) Nors yra zinanciu kad ir taip nebloga turiu. Betgi vis del to reikia naujo pc'o :D Tai dabar apsiziurejau ir turiu beda negaliu issirinkti amd ar intel intel gal koki ir galingesni bet kad kaina mazdaug 700-800LT butu. Tai va tame beda kad del intel elektros vartojimo bei kaitimo bedos zinau. ka manot ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki taigi mastau atsinaujinti savo pc'a :) Nors yra zinanciu kad ir taip nebloga turiu. Betgi vis del to reikia naujo pc'o :D Tai dabar apsiziurejau ir turiu beda negaliu issirinkti amd ar intel intel gal koki ir galingesni bet kad kaina mazdaug 700-800LT butu. Tai va tame beda kad del intel elektros vartojimo bei kaitimo bedos zinau. ka manot ?

Kur raudona, tai aš nežinau ar pavadinimus sumaišei ar tiesiog totalus durnius esi. Intel yra geresni procesoriai ir elektros vartojimu ir kaitimu. Jie kaista mažiau, mažiau elektros valgo, žinoma jie labiau pritaikyti ne žaidimams, o darbui su kompiuteriu (montažas, photoshopai ir t.t.) Žiūrint ką tu su tuo pc veiki, jeigu žaidi - imi AMD. Dirbi - Intel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki taigi mastau atsinaujinti savo pc'a :) Nors yra zinanciu kad ir taip nebloga turiu. Betgi vis del to reikia naujo pc'o :D Tai dabar apsiziurejau ir turiu beda negaliu issirinkti amd ar intel intel gal koki ir galingesni bet kad kaina mazdaug 700-800LT butu. Tai va tame beda kad del intel elektros vartojimo bei kaitimo bedos zinau. ka manot ?

Pagal biudzeta ziurek. Jeigu imsi Haswell proca tai MB butinai Z87 kitaip neapsimoka haswell imti nes neisnaudosi, o jeigu jau tiek reikes ar tilpsi i biudzeta?

Kadangi biudzetas ne stebuklingas pasizeciau koky AMD A8 ar A10

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuo kada AMD kaista labiau už INTEL? Pas mane laikosi apie 35 laipsnius naršant ar dar ka nors darant.

 

39bf1c8424fa2b84f387b8dbb1889fb5810.png

Nekisk cia pheonom.. 

Kalbama apie naujesnius modelius, jie kaista labiau bet jie nebijo to karscio kaip Intel

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...