Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dainius_Rawa

Kalėdų pirmoji dalis || Mašinų pristatymas.

Rekomenduoti pranešimai

Nesijaudinkit del nuvezimu gi kai pasibaigs event jas pardavines gi o cia iki pabaigos event apie 5k prives ju xD nusipirksit dar papigei isvis jes :) jau dbr tik 12 valandu praejo nuo event pradzios jau 550 yra suvezta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

gal ir px taip xp pasikelt,bet tai kai padarai /tpdrag kai sunys supuola

Darykis ss ir papeikimus rašyk. :)

 

Šaunu :)

:)

 

Nesijaudinkit del nuvezimu gi kai pasibaigs event jas pardavines gi o cia iki pabaigos event apie 5k prives ju xD nusipirksit dar papigei isvis jes :) jau dbr tik 12 valandu praejo nuo event pradzios jau 550 yra suvezta :)

Tai visas serveris turės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Koks skirtumas kiek surinks? Bet galvojat kiekvienas gaus? Neeee... Toli gražu sunkus jas bus gauti. Daug ieškojimo darbų laukia.

kdl taip sprendi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man tai čia viskas patinka, nors kažkas naujesnio nei ten kaip visa laiką ieškot ten tuos kiaušinius, paparčius ar ką nors kita. :)

Labai patinka, privažiavo draugas su ta burrito, užsipuolė 5 sargo kentai, sušaudė, lyg tas 10k jiem būtų kaži kas.. Jokio smagumo, per Velykas pamenu daug smagesnis eventas buvo, o dabar nesąmonė, arba tegul padaro bent saugią zoną, nes balaganas konkretus... Jei padarytų kokių 50k tai išviso žudytų kiekvieną su burrito..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bige_Murcialagos

Nesuprantu aš išviso dabar yra taip kiek burrito bus pristatyta tiek jų bus galima nusipirkti per kalėdų evventa. Visi šaudo į tas burrito ,kad neitu atgabenti bus mažai vienetu ir paskui patys verksit kodėl tiek mažai vienetu yra bl jai jum daug ką reiškia tas 10k tai parašykit man žaidime duosiu tas 10k omg..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...