Eiti į turinį
Arturas_Nolifer

Pradejo dropint fps ant zaidimu, problema del laptopo

Rekomenduoti pranešimai

swx, krc pora dienu pries pradejo dropint fps ant visokiu zaidimu neikirtau kas cia yra, isjungiau viska, paziuriu task manageri o ten 99proc diskas uzimtas, tai nukrenta ir vel uzkyla, atrodo kaip vyktu koks sirdies pulso ciklas :D gal butu pasiulymu kaip viska sutvarkyt, nes dropina fps ant ivairiu zaidimu, net ant fifa world ant kurio su high grafikom nebudavo jokio lago, laptopas nekaista. ir nerasykit snargliai tu savo hardui pzdc, nes pzdc ne jam, o jusu smegenelem.

 

8cf1c148ed5106460c9266f191d63dfa250.png

 

 

krc edit : tas diskas 99proc pasidaro tik tada kai kanors losiu (samp, csgo, fifa ar dar ka nors), kai nieko nedarai viskas buna ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man ir ant loptopo tas pats budavo. nezinau dulkes pamegint prasivalyt nors ir nekaista bet ir tas gali buti. Windowsus persirasyk. paleisk antivirusine ant full scano. nors nejungei keleta dienu antivirusines, bet jai sunteisi koki faila is google trojanas garantuotas. Pamegink prasitrinti nereikalingas programas taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man ir ant loptopo tas pats budavo. nezinau dulkes pamegint prasivalyt nors ir nekaista bet ir tas gali buti. Windowsus persirasyk. paleisk antivirusine ant full scano. nors nejungei keleta dienu antivirusines, bet jai sunteisi koki faila is google trojanas garantuotas. Pamegink prasitrinti nereikalingas programas taip pat.

 

 

Dar pasiulyk cd-rom pakeisti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man ir ant loptopo tas pats budavo. nezinau dulkes pamegint prasivalyt nors ir nekaista bet ir tas gali buti. Windowsus persirasyk. paleisk antivirusine ant full scano. nors nejungei keleta dienu antivirusines, bet jai sunteisi koki faila is google trojanas garantuotas. Pamegink prasitrinti nereikalingas programas taip pat.

Problema su softu, sprendimas-pravalyti dulkes.Dekui, genijau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...