Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Augiss_Kinkikas

Traukinio stabdymas

Rekomenduoti pranešimai

Važinėdamas nusprendžiau kašką idomaus padaryti :D Tas idomaus yra - Eventas.
Ne paprastas, ne eilinis ir nedažnas. Nekaskita kaip Traukinio stabdymas.

Nuvažiavau 0,91m nuo sf stoties ir padariau eventą. Jeigu sustabdysite traukini sf stotyja su mašinom ir nenaudodami komandos /kliutis isdalinsiu dauk pinigu.

Kadangi jiem sustabdyti nepaviko turbut nuliudo nes visus nuskyniau kaip lapą :D, Bet aš netoks jau ir blogas, visgi.. Kučios, visi gavo pinigu ir būvo laimingi, na o aš.. Aš gavau gera juoko doze :D

 


 

 

Gero žiurėjimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Nedas_Kuku

Chebra, jūs patys pamastykit kaip įmanoma sustabdyti 130 tonų traukinį lekenčiu 130 km/h? :D be šansų.

O žiūriu tau pavyko jį pasverti. Duok paspausiu tau ranka genijau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Lolekas_Lol

Butu gal ir imanoma,tik reik daug sudet kliuciu,vos ne viso servo zmoniu visu masinu ir fsio

Tai jo jo dar spyglių pridėk ir padangas pradursi xD, šeip niekas nepadėtų, tiesiog jis padarytas, kad viską kiaurai važiuotų :)>, jei sf tvorą važiuoją kiaurai, tai ir išmapintą, namą kiaurai važiuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai jo jo dar spyglių pridėk ir padangas pradursi xD, šeip niekas nepadėtų, tiesiog jis padarytas, kad viską kiaurai važiuotų :)>, jei sf tvorą važiuoją kiaurai, tai ir išmapintą, namą kiaurai važiuos.

 

Mašinas ne kiaurai taigi tiesiok pridėti pilna mašinų ir užtverti jas iš visu pusių kliutim .Aišku reikės visos teisėsaugos tai padaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O žiūriu tau pavyko jį pasverti. Duok paspausiu tau ranka genijau.

Gerbiamasis, vietoj to, kad bandytum čia reikštis ir bandytum pardodyti, kad esi protingas (nors nė velnio toks nesi) ,geriau paskaitytum literatūrą ir įdomių faktų. Traukinys gali pavežti vagonų iki 130 tonų... bet, aišku, tau toli dar iki tokio apsiskaitymo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...