Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Robertаs_Ropkee

Slou_Ser

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Robertas_Ropkee
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Slou_Ser
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Žodžiu buvo taip, kažkas suklastojo įrodymus, kad aš prašiau, kad jis iškviestu np ir aš jem duosiu nark uždyka. Ir jis man parašė papeikima ir mane išmetė iš darbo. Bet esmė yra ta, kad aš vakar net nebuvau tokia valanda žaidime kai matosi jo ss, as vakar buvau tik paskutini syki prisijunges be 10min 12h o man papeikima parašė 19:28. Bumeris gali patykrint chatlog ir pamatysit, kad aš nieko nerašiau jam. Dabar per kažkoki vaika kuris nemoka įrodymu padirbinėt turiu sėdėt be darbo nu žiaurų krc.
4. Įrodymai (BŪTINA): va čia to vaiko man parašytas papeikymas,

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Slou_Ser
2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Robertas_Ropkee
3. Kuo kaltinate darbuotoją? Praso kad iskviesciau dar siulo nark nemokamai.
4. Įrodymai (PRIVALOMA):
 

http://www.part.lt/img/6a3c732db2dc824d4813cc4fbc7ff38a376.png

+ dar bijo įkelt atsibanimo anketa nes pats žino muset, ką blogai padarė, nes biški painas musėt sugribavo jam.

Būtu įdomų sužinot kokie dar acc slepesi už šito nick nes matau, kad čia sukurtas naujas acc yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi dar va yra vieni įrodymai su tomis nuotraukomis, atradome kelis pastebėjimus t.y kur yra labai hujovai padirbta, apibraukta viskas įrodymuose:

 

Slou_Ser foto - d01bc5fc2420030ed871938167f37f90177.png

Mano foto kuria dariau taip pat su tim_holiday - 8fd9918376aa5dc7d6652f30f86f313b29.png

O čia kad ropkee buvo prisijungęs 11:50, tai pagalvokite, kokiu durneliu reike būti, kad 6h virš on prabūti, ir 85min pralošti?:DD - b2d1f9e6200048bf156fb0467d4a875b79.png

 

Tai va seni, jei padirbinėji, tai pasistenk be paint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...