Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Just_Kingg

Saulius_Piktas - jam dingo sandking

Klausimas

Sveiki savininkai į jumis kreipiuos čia aš Saulius_Piktas brolis ir noriu jam padėti atsigražinti jo sandking.

 

 Saulius_Piktas sako viską čia nes jam yra atimtos teisės rašyti : 

 

Nu šiandien buvau išvažiavęs ir turėjau Sandking su rida ~773km ir burrito su rida 83,5km nu ir gryžęs jungiuos į serverį ir iškarto pasižiūriu - /rida ir žiūriu nebėra sandking - ir pabandau rašyti /remont bet nieko , nes mano slaptažodis buvo labai lengvas jeigu reikęs visų duomenų duosiu savininkams , ir prašau atgražinti sandking , visi matė kad tikrai turėjau paklauskit Antonio_Salvatore ar kaip ten nes jis man pardave sandking už 67m ir tikrai turėjau ir šiandien dingo. Prašau savininkų atgražinti sandking ir sakau nemeluoju aš čia viską daugiau pamatysite nuotraukoje.

 

 

Va nuotrauka /israsas :  a107c62a5826e05a419b1c3d26d06f79512.png

 

 

Prašau padėkit atsigražinti jeigu reikęs visų duomenų ar ko nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Saulius_Piktas sako nes jam atimtos rašymo teisės jis sako : Aš net nepažystu to Domis_Fire iš jo savininkai atimkit sandking ir man atiduokit prašau jūsu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasižiūrėkit forume jo Domas_Fire parašą ir tinkslų parašą - ir suveskit jo nick'ą ir pamatysit naujokas 3,5k xp ir mašinas pasižiūrėkit sanding rida 780km sakau mano ten yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Saulius_Piktas sako : jo pavoge ir niekas nepadeda , reikęs rašyt į Skundus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...