Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Edgardo_Duique

Išspręsta

Klausimas

Sveiki, gal kas nors esat susidurę su tokia problema, kad kai įjungiu samp, pabegioju viena min ir tada man tiesiog kimba pc, ne pats sampas bet pc. Žaidžiau loląviskas buvo gerai, butent su sampu problema. Gal kokį driverį neturiu, nes tik vakar gavau naują pc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

26 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Koks nors failas gali būti tai dažniausiai ir palūžta GTA bandyk perrašyti GTA ir kaip perrašai nieko nedaryk.

Gta pilnai veikia, bandžiau, bet kai įjungiu samp dažniausiai iškart pakibsta, o kartais įjungia į game, padarau tp ir palūžta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pabandyk jei turi galimybe persirasyti windows arba tesiog jeigu dauk programu yra tai pratrynk programas

1.Dabar logiškai pagalvojam jeigu gavau nauja pc, tai iškart įrašiau windows, tai kam po dienos dar kartą įrašinėti? 2.Pc turiu 2 dienas ir tu manai pas mane ten dabar kaip prišikta programų bus?3.Nerink postus jei nieko nežinai. 4.Aš jau žinau kame problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nusipirk naują kompą tada viskas ore, arba keisk motininę senio...

10 kartų perskaityk ką parašiau, gal tada suprasi kad pas mane naujas pc. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Reišk hardui pzdc, gg wp :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dar vienas su savo hardu. 1. Esi atsilikęs, nes jeigu hardui pzd tai niekas neveiktu. 2.Problema jau išsprendžiau 3.Tu gal durnas?4.Durnas todėl kad nežinai ką reiškia gg wp ir naudoji ten kur nereikia.5. Esi ant tiek nevykęs kad panaudodamas tiek "D" parodai koks vaikas esi.6. Spėju net nežinai kas yra hardas. 7. Nerink postų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...