Eiti į turinį
Gta_Samp

iPhone 5 padėkit

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, nežinau kaip, bet iškilo tokia problema. Karts nuo karto, o tai vyksta gana dažnai, mano iPhone 5 pats paspaudžia vieną vietą ekrane. Taprasme gal truputi sunku paaiškinti, bet kai aš atlockinu iPhone jis būna pats paspaudžia ekrana ir taip bugginasi. Tikiuosi supratot, gal žinosit kaip padėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei gali išsamiau aprašyk, pavyzdį duok. Be to asmeniškai kaip man kilę buvo problemų su manuoju tai rašiau į mobai.** puslapį ten žmonės daug sprendimų žino ir bent mano problemoms atrado. ;)

Pavyzdžiui, įjungiu žinutes, nieko nespaudžiu, bet rašosi viena raidė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ai tipo paspaudi "a" raidę ir be perstojo rašosi ji nors tu nieko nepaspaudęs? Jei taip asmeniškai man to niekad gyvenime nekilo, nors kiek pamenu ant iPhone 4 buvo ir po kiek laiko ten versiją persikėliau nors ruošiaus jau anksčiau ir susitvarkė, bet šiuo atvėju nelabai žinau. Šiaip sakau kur gali parašyt ir turėtų padėt mobai.**

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ai tipo paspaudi "a" raidę ir be perstojo rašosi ji nors tu nieko nepaspaudęs? Jei taip asmeniškai man to niekad gyvenime nekilo, nors kiek pamenu ant iPhone 4 buvo ir po kiek laiko ten versiją persikėliau nors ruošiaus jau anksčiau ir susitvarkė, bet šiuo atvėju nelabai žinau. Šiaip sakau kur gali parašyt ir turėtų padėt mobai.**

Ne, taprasme nieko visiškai nespaudžiu. Atlockinau telefona, patraukiau visas rankas nuo jo ir tiesiog pradėjo spaustis messages mygtukas, nors net nebuvau paspaudęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai gal koks nematomas šūdų demonas spaudineja? Ne šjp tai gali būt dėl jailbreako

Taigi sakiau, kad nejailbrakintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...