Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Baskett_Perventy

Kaip sukurti WIFI iš kompo.

Rekomenduoti pranešimai

Dauguma turite mobilų interneta ir kai norite prisijunkti su telefonu tiesiog nepavyksta (Nes nėra wifi,nes yra ikišamas modemas į pc) Ir negalite nieko parsisiusti. Tai šiandiena parodysiu viena triuka SKIRTA WINDOWS 7 gal ir windows 8 (Nesu įsitikines). Tai netemsiu gumos ir tiesiai prie reikalo.

 

 

1.Atsidarome pradėti/Start

2.Rašome "CMD" Ir spaudžiame dešiny pelytes klaviša ir spaudžiam "Run as administrator" O jei lietuviškai tai "Paleisti administratoriaus teisėmis" Ar ten kažkas tokio ;)

3.Rašome "netsh wlan show drivers" Ir jeigu randate "Hosted network supported : YesTik tada galėsite sukurti WI-FI ryšį.

4.Rašome "netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=JūsųWifiPavadinimas key=JūsųSlaptažodis(Mažiausiai 8 simboliai)"

5.Rašome "netsh wlan start hostednetwork"

 

6.Paskutinis veiksmas pats sunkiausias. Dabar galite išjungti CMD. Viska atlikote bet nėra interneto WIFI? Einame prie wifi tinklų Spaudžiame "Open network and sharing center" Ir susirandate savo interneta prie kurio esate prisijunges. Susirandame užraša CONNECTIONS: Mėlinas užrašas PVZ "wireles connection 4" ar panašiai spaudžiame ant jos Atsidarys lentelė-Susiraskite myktuka Proparties-Atsidarys kita lentelė-joje spaudžiame "Sharing" ir užžymime varnele. "NEUŽYMĖKITE ALLOW TO CHANGE SETTINGS OTHER USERS" Tada pasirenkate tokio tipo Connection'a koks yra ant jūsų "Open network and sharing center" connection. Pas mane yra pavadintas "BASKETT" Tai šalia jo man rašo "Connection 4" Tai ten irgi tokį pati dedate (Jei nėra rinkitės pagal savo naudojimo nustatymus).

 

 

DONE.Dabar jūs galite naudoti wifi ant savo "Smartfonų" ir kitų prietaisų kurie gaudo WI-FI.

 

P.S Ant senų stacionarų gali neveikti šis metodas-Tad nesmerkite,jai norit visko nusipirkit interneta su wifi routeriu,tad nereiks skleisti iš kompų. Tad jei neveikia nemeskit -rep AČIŪ.

 

SVARBU:

P.S Noriu priminti kad restartavus kompa,reikės pakartoti komanda atsidarius CMD Administratoriaus modu : netsh wlan start hostednetwork Nes kompas automatiškai uždaro. Nedidelė problema bet išanksto pasakau.

 

 

 

TIEMS KAM NEVEIKIA ŠIS BŪDAS AR KAŽKO NESUPRATOT: Kviečiat į skype mukas171 su savo problema,jei bus problema atsiūsių programa kuri automatiškai sukurs wifi tinka pagal jūsų nustatymus.

 

 

Jei padėjau "+rep"

Jei iškilo klausimų ar reikia padėti-į komantarus rašot atsakysiu bei padėsiu!

 

KOMENTUOJAM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man neranda mano sukurto tinklo

 

 

Jeigu ieškai kompe (Iš kompo skleidi ir su tuo pačiu ieškai) tai neras jo,būtinai turi būti kitas įrenginys,beto patikrink ar tavo Irengyje galima paskleisti interneto ryšį.Jeigu nepavyksta susitvarkyti parašyk į až padėsiu,jei ka per skype parodysiu ;)

 

"Hosted network supported : YesTik tada galėsite sukurti WI-FI ryšį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu ieškai kompe (Iš kompo skleidi ir su tuo pačiu ieškai) tai neras jo,būtinai turi būti kitas įrenginys,beto patikrink ar tavo Irengyje galima paskleisti interneto ryšį.Jeigu nepavyksta susitvarkyti parašyk į až padėsiu,jei ka per skype parodysiu ;)

 

"Hosted network supported : YesTik tada galėsite sukurti WI-FI ryšį.

Rašo pas mane yes ten, o ieškau su tel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...