Eiti į turinį
Xcvbnm_Nike

Motoroleris ar kažkas rimčiau

Rekomenduoti pranešimai

už Aerox moki tik už pavadinima, nes jis lietuvoje per daug išpustas. Ir mažai tiesos apie jo kokybę. Aš siulyčiau iš motoroleriu Aprilia sr iki 2006 metų arba piagio nrg. O iš pusbritviu hondra nrs arba honda cbr.

Kodėl SR iki 2006 ? Kažkur skaičiau, kad kaiptik nuo 2006 pirkt, nes tipo geresnis variklis ar kažkas panašaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasitaupyk pinigus geriau, teises išsilaikysi ir dar mašiną nusipirksi, nes tie motoroleriai tai iki tam tikro amžiaus naudingi, vėliau suprasi, kad geriau mašiną turėti :)

Aš manau, kad pavažinėsiu nuo 15 iki kokia 17 metų su motoroleriu, po to parduosiu ir ant mašinos viską dėsiu. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Krc nepirkit tu mocu, mirtis greita, geriau pataupykit ir masinas pirkit

O su mašina nebūna greitų mirčių? Visiems visko nutinka nesvarbu ar su mocu ar su masina visiems ta mirtis gali ateit.

 

Pasitaupyk pinigus geriau, teises išsilaikysi ir dar mašiną nusipirksi, nes tie motoroleriai tai iki tam tikro amžiaus naudingi, vėliau suprasi, kad geriau mašiną turėti :)

Jie visada naudingi jei yra hobis, jei tau patinka, pasivažinėji su silpnu įgauni patirties, o poto perkiesi galingesnį. Motoroleris irgi gerai, o ne vien mašinos.

 

 

Aš tau siūlyčiau pirkti pusbritvę, jei ateitį galvoji pirktis galingesnį aparatą, nes su pusbritve išmoksi bėgius junginėt ir prirasi prie valdymo, o vėliau ant britvos lengviau bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...