Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fokus_Marokus

Black_Snoww

Rekomenduoti pranešimai

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Black_Snoww

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Cheat. Atkreipti dėmesį kaip jis nušauna žmogų + nelipo kulkos kai kurios.

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

https://www.youtube.com/watch?v=SdEmaUrdxbk&feature=youtu.be

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rašau iš šitos paskyros, nes sena baninta. Shot Gun ginklo kulkos ne visada limpa, o jei ir limpa tai nedaug nusiima hp, nebent šaudai iš arti. Pasakyk tu man, kas čia su šaudymu šitam video blogai?

 

 

Sveiki, sorry, kad kišuosi, bet jis yra mano darbuotojas. Tačiau video žiūrėjau kokius 3 kartus ir nieko nesupratau ką čia bandei įrodyti. Kulkos eina normaliai, žmogų nušauna. O dėl tavo tariamo INV, nė karto kraujai nepasitaškė ar kažkas įrodančio, kad kimba kulkos. ;/

Kaip jūs dar nematot kaip jis nušauna žmones? Net neįšaudamas visų kulkų, nusitaiko į žmogų, poto vėl atleidžia taikinuką nuo žmogaus nuleisdamas ginklą. Kaip taip įmanoma nušauti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip jūs dar nematot kaip jis nušauna žmones? Net neįšaudamas visų kulkų, nusitaiko į žmogų, poto vėl atleidžia taikinuką nuo žmogaus nuleisdamas ginklą. Kaip taip įmanoma nušauti?

Mouse2 gal paspaudžiau, ko tu čia pristojai prie manes su kažkokias tai šaudymais. Normaliai nušaunu žmogu ir įkelia mane į cheaterius.. :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...