Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mccarei_Tfozzi

Deimis_Aston

Rekomenduoti pranešimai

 

 

Ka tu dabar sakai.Čia mane šaudė iš AWP. Mane šaudė saviškis iš ak ir poto jis dar gavo isp už šaudymą.Kaip tu įrodai kad čia is awp šaudo?? Pirmiausia įrodyk kad iš awp šaudė tada sakyk nes daba neturi pakankamai įrodymu yra ginklų kurie gali tiek HP nuiimti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ka tu dabar sakai.Čia mane šaudė iš AWP. Mane šaudė saviškis iš ak ir poto jis dar gavo isp už šaudymą.Kaip tu įrodai kad čia is awp šaudo?? Pirmiausia įrodyk kad iš awp šaudė tada sakyk nes daba neturi pakankamai įrodymu yra ginklų kurie gali tiek HP nuiimti. 

 

Dabar dėl šitų žodžių ir padarysiu video kiek AK 1 kulką nuiima HP ir kiek AWP 1 kulką nuiimą HP.

 

Iš AK tikrai nesimato kad šaudo nes taškytusi kraujas daugiau, o video kiek normaliai AWP nuima tuoj bus įkelta.

 

Be DMG reduce AWP nuima pilnus šarvus iš trijų kulkų 

 

 

Kur nufilmavau tave, ten reikia 4 kulkų kad nuimtu puse šarvų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar dėl šitų žodžių ir padarysiu video kiek AK 1 kulką nuiima HP ir kiek AWP 1 kulką nuiimą HP.

 

Iš AK tikrai nesimato kad šaudo nes taškytusi kraujas daugiau, o video kiek normaliai AWP nuima tuoj bus įkelta.

 

Be DMG reduce AWP nuima pilnus šarvus iš trijų kulkų 

 

 

Kur nufilmavau tave, ten reikia 4 kulkų kad nuimtu puse šarvų.

Tu man atsiusk, kad šaudė iš awp dar saviskis gavo isp. dėl šaudymo į savus. Sakei su AWP šaudė taigi kaip vyksta realybėje viskas turi būti pagrindžiama įrodymais ,o tu man atsiuntei kaip man eina HP, kokie čia irodymai. Tikrai sąžiningai sakau, kad jokių dmg reduce nenaudojau.Kiekvienas žmogus gali pasakyti va čia į jį šaudžiau su deagle bet ištikrųjų šaudei su ak arba colt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...