Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Turbo_Puska

Eimantas_Remix

Rekomenduoti pranešimai

Nu ka galiu pasakyt, čia aiškiai matos, kaip aš sustodavau vis ir vartodavau + net nesimato kad kažkas rimtai i mane šaudo iš ak nuo angaro lupa i visus mus ir viskas, nes inv nesu gyvenime naudojas o damage reduce irgi neturiu ir tikrai nenaudoju tokiu dalyku priešingai nei jūsų visa mafija + ne visos kulkas zmogus gauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ka galiu pasakyt, čia aiškiai matos, kaip aš sustodavau vis ir vartodavau + net nesimato kad kažkas rimtai i mane šaudo iš ak nuo angaro lupa i visus mus ir viskas, nes inv nesu gyvenime naudojas o damage reduce irgi neturiu ir tikrai nenaudoju tokiu dalyku priešingai nei jūsų visa mafija + ne visos kulkas zmogus gauna.

Čia toks atmaz?:D tai dar pasakyk kad ir aimo nenaudoji, šaudai i prieki bet kulkos skrieja žaidėjui už nugaros: http://youtu.be/l3as2_WqW3o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ten ne joks atmazas o teisybė, o šiame video neirodo, kad aš aim'a naudoju, kadangi šaudau i prieki tai nieko nereiškia ten iš nugaros galėjo betkas šaudyt tad neirodymas ;) Juk mafijos zonoj viskas vyko ten masines šaudynės ir šis video tikrai nieko neirodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ten ne joks atmazas o teisybė, o šiame video neirodo, kad aš aim'a naudoju, kadangi šaudau i prieki tai nieko nereiškia ten iš nugaros galėjo betkas šaudyt tad neirodymas ;) Juk mafijos zonoj viskas vyko ten masines šaudynės ir šis video tikrai nieko neirodo.

Nu pažiūrėsim ką pasakys Vytenis, nes manau tavo pasiteisinimai bereikšmiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...