Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Blazer_Wii

Kodel man ban uzdetas

Klausimas

15 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Rašyk administratoriaus papeikima. Administratorius bus nubaustas o tu atbanintas :)

Ir pasikeisk web'o nick'a nes web'e dar gausi ban'a. Web'e turi buti tokspat kaip ir žaidime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bandziau cia vienas ir taspats kai pries metus gavau ban tiesio nebandziau daugiau db sugalvojau usukti taspats reginkis kuo nori niekas nepadeda . As tiek e-pastu neturiu kad kurciau 100 niku mano pirmas nikas sukurtas ant pagrindinio e-pasto todel noriu suprast kas cia per nesamone gaunasi. Gal dar asmens kodus suvesti ar banko saskaitos numerius butu isviso gerai. Beto cia zaidimas virtuali erdve nuo kada jie gali manes reikalauti zaidime pateikti mano tikslu varda ar pan mano reikalas kokiu niku zaidziu jai jis nieko neizeidzia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tokia jau ta mūsų administracija. Vaikai prisipirke iš teveliu saskaitų adminus ir nežino ka su jais daryti. Parašyk papeikima kad administratorius kuris užbanino tave atsakytu o tu unban gausi. Tik rašyk viska pagal taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bandziau cia vienas ir taspats kai pries metus gavau ban tiesio nebandziau daugiau db sugalvojau usukti taspats reginkis kuo nori niekas nepadeda . As tiek e-pastu neturiu kad kurciau 100 niku mano pirmas nikas sukurtas ant pagrindinio e-pasto todel noriu suprast kas cia per nesamone gaunasi. Gal dar asmens kodus suvesti ar banko saskaitos numerius butu isviso gerai. Beto cia zaidimas virtuali erdve nuo kada jie gali manes reikalauti zaidime pateikti mano tikslu varda ar pan mano reikalas kokiu niku zaidziu jai jis nieko neizeidzia

Ne tikslaus reikalauja, o normalaus. Ten būna prisideda nešvankių nick ir pan.

Siūlau pavardę imk:

Num

Sarg

Best

Unknow

Nesvarbu ir t.t.

Stenkis registruotis kai nebus daug žaidėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...