Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Nedas_Kuku

Lukas_Deliver

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Nedas_Kuku

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Lukas_Deliver

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Su čytu taisė mašina, kad nereikėtu tų kelių centu susimokėt.

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 20d4600b5b80c9327c9587da996fb3fb874.png

6c0cb18726cf858416de9ab6c7a1cd63641.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Lukas_Deliver
  •  
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Su čytu taisė mašina, kad nereikėtu tų kelių centu susimokėt.
  •  
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 20d4600b5b80c9327c9587da996fb3fb874.png
  •  
  • 6c0cb18726cf858416de9ab6c7a1cd63641.png
  •  

 

Sveikas Vyki, jei as buciau taises masina su cytais mane butu serveris automatiskai isbanines uz cytus, esu jau taip dares kai buvau naujokas sitame serveryje, ir va sidejo Stepanovas pries manes, tu mane stebejai o ne jy, jis pataise turbut masina uz mane su komanda /taisyti arba /gydyti , kai stebi zmogu viena per /pzu tu tik matai ka jis daro ir kokiais budais masina pagydo, o jo pzu nedarei, todel ir raso kad pagydyta, nebent kazkokiu budu apkarpei screenshot'a ir nori mane pakisti, nes tave buvau izeides, ir visa diena pzu mane darei, kad butu kokia priezastis mane pagauti cytinanti... Nezinau ka manys administracija.. Prisipazysti asmeniskai, kad nenaudojau jokiu cytu ar panasiai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...