Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Chris_Allen

Forumo rangai (tik vertinimui) (neprašau idėti)

Rekomenduoti pranešimai

1:

 

6cc7851ed76fb726028c6d53a65e3927551.png

 

2:

 

H6DIBlP.png

 

3:

 

f5f00702136d25777509ec5bd5977c69994.png

 

 

Labai norėčiu jog surašytumėt įvertinimus taip:

 

  • 1: Vertinimas
  • 2: Vertinimas
  • 3: Vertinimas

Taipat norėčiau pasakyti:

 

  • Prie kiekvienos kritikos norėčiau patarimų, ir paaiškinimu(gfxeriam)
  • Bei būtų neblogai numesti pamokas kaip gražiau, orginaliau.
  • Labai būčiau dėkingas, ir galbūt ateityje padėsiu įvairiais klausimais Jums !

Taipat turiu .psd failus jei sakysit jog ne aš dariau  sleep.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Antru man nerodo, nes mokykloje blokuoja imgur.com

O del kitu, tai kaip ir minejau kitam ciuveliui kuris ikele, truksta darbo ir unikalumo. Tokiu rangu esu mates desimtimis, tiesiog nera unikalumo, tas pats per ta pati. O del kazkokiu tutorialu, tai jie tau rangu nelabai pades padaryt. Jug originalumas gimsta is galvos, aplinkos ir visa kita. Tutorialus gali pasiziureti tik idejoms, arba jei ko nemoki. Tai yra jei neesi isnagrinejas programos pilnai, nepakankamai patyres. Tik tiek, sekmes darbuose.

EDIT: jau namie, pamaciau antrus rangus. Nu ka galiu pasakyti, tokie patys kaip ir treti -.-

Bendras vertinimas toks krc, kad siaip is vaizdo gal ir normaliai atrodo, patraukliai visai, bet jau pabode tokio stiliaus yra, kazka naujo galvok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Antru man nerodo, nes mokykloje blokuoja imgur.com

O del kitu, tai kaip ir minejau kitam ciuveliui kuris ikele, truksta darbo ir unikalumo. Tokiu rangu esu mates desimtimis, tiesiog nera unikalumo, tas pats per ta pati. O del kazkokiu tutorialu, tai jie tau rangu nelabai pades padaryt. Jug originalumas gimsta is galvos, aplinkos ir visa kita. Tutorialus gali pasiziureti tik idejoms, arba jei ko nemoki. Tai yra jei neesi isnagrinejas programos pilnai, nepakankamai patyres. Tik tiek, sekmes darbuose.

EDIT: jau namie, pamaciau antrus rangus. Nu ka galiu pasakyti, tokie patys kaip ir treti -.-

Bendras vertinimas toks krc, kad siaip is vaizdo gal ir normaliai atrodo, patraukliai visai, bet jau pabode tokio stiliaus yra, kazka naujo galvok.

 

Aš to iš žmonių noriu jog numestu pamokas kaip gražiau padaryti vien su tekstu ar su kažkuom o idėjų aš tikrai turiu bet nežinau kaip jas įgyvendinti  ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...