Eiti į turinį
Karolis_Plesikas

LG NExus vs Samsung galaxy s4

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi nusprendžiau nusipirkti naują telefoną, turiu dabar s3,bet jau galima sakyti parduotas. Tai dabar sugalvojau ,kad reikia kito, nusprendžiau, kad noriu arba samsung galaxy s4,arba Nexus 5, tačiau nežinau kuris geresnis, tai laukiu jūsų nuomonės, dėkui iš anksto už savo išsakyta nuomonę.

 
 
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš asmeniškai visą gyvenimą esu ištikimas Samsung'ams, man jie labai patogūs, pats dabar taipogi turiu S3, o mano mama turi S4. Puikios funkcijos, nestringa, puikiai dirba, gera kamera. Aš savo balsą atiduočiau už S4. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš asmeniškai visą gyvenimą esu ištikimas Samsung'ams, man jie labai patogūs, pats dabar taipogi turiu S3, o mano mama turi S4. Puikios funkcijos, nestringa, puikiai dirba, gera kamera. Aš savo balsą atiduočiau už S4. :)

Taip, jo, nuostabu. Jeigu vieną telefoną naudojat (šiuo atveju zamzungą) tai nereiškia, kad kiti nieko verti ir visą gyvenimą reikia pirkti tik zamzungą. Pats keikiau android, aspkritai, kol pats neišbandžiau ir supratau, kad WP yra gerai, bet android dar geriau.

Ai grįžtant prie telefonų Nexus 5 yra visą galvą aukščiau. Tingiu rašyt, pats skaityk:

http://www.phonearena.com/phones/compare/Google-Nexus-5,Samsung-Galaxy-S4/phones/8148,7597

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...