Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Juoda_Audine

Išsijungia pc bežaidžiant koki žaidima.

Klausimas

9 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

jei laptop, tj kaip man, krc, uzkaista pc, paimk koky lengvai dregna skuduriuka ir uzbrauk lengvai ant tos vietos kur kvepuoja tipo pc, esu total nolifer, tj krc man tjp bun

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei stacionarus kompas, pravalyk dulkęs. O jei nešiojamas tai pas meistrus nunešti reikia galima būti gedimas arba tiesiog dulkęs pravalyti. Taip pat reikia žiūrėti kokius žaidimus žaidi, nes gali neatitikti reikalavimų kompo. Todėl ir persikrauna. Taip pat yra variantas, kad virusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

hacker lvl over 9k

p.s stai pamoka GAL pades

 

ok pabadysiu, katik taip pasidariau, einu koki zaidima suzaist

Jei stacionarus kompas, pravalyk dulkęs. O jei nešiojamas tai pas meistrus nunešti reikia galima būti gedimas arba tiesiog dulkęs pravalyti. Taip pat reikia žiūrėti kokius žaidimus žaidi, nes gali neatitikti reikalavimų kompo. Todėl ir persikrauna. Taip pat yra variantas, kad virusas.

jo laptopas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei stacionarus kompas, pravalyk dulkęs. O jei nešiojamas tai pas meistrus nunešti reikia galima būti gedimas arba tiesiog dulkęs pravalyti. Taip pat reikia žiūrėti kokius žaidimus žaidi, nes gali neatitikti reikalavimų kompo. Todėl ir persikrauna. Taip pat yra variantas, kad virusas.

ets2 zaidzdavau anskciau, budavo viskas ok, o dabar pazaides 10-15min išsijungia p.s salerka - deja bet nepadejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Procecoriaus, vaizdo plokšės termo pastas pasikeisk ir dulkes prasivalyk. Nes vaizdo plokšė tokiu atveju ilgai nelaikys, kompa apsižiūrėk kurioj nors vietoj turėtų būti užkaites žiauriai ir jausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...