Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rolandas_Rokandas

Martynas_Nomercy

Rekomenduoti pranešimai

 

 

p.s  0.06 - 0,07 matosi kaip sauna kulka ir ji atsimusa cj rate i zeme, nors ginklas nutaikytas tiesiai.

p.s.s forumo isp nuimkit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nieko nesupratau ką tu čia įkėlei :D :D . Čia tipo turėjau suprast, jog ties 0.06 - 0.07 sekunde pasigaunu su kažkuom? Tu man parodyk kad aš kažkam HP bučiau nuėmes, ar į ką nors būčiau pataikes kulką. Ties 0.06 - 0.07 sekundėmis, aš net absoliučiai ne į žmogų šaudžiau ir apskritai man atrodo iš tokio atstumo net kulka nelimpa :DDDDDDDDD. Jei iš ten kulkos limpa, tai kodėl aš nenušoviau priešininko, o paleides 3 kulkas ( į orą ) papraščiausiai atsitraukiau? Supraščiau būčiau pataikes tas kulkas ir nušoves enemy ( kas yra neįmanoma ), tada jau būtų gg, bet čia aš absoliučiai nieko nematau, jog kažkokį tai aimą naudoju ir panašiai. Žodžiu čia nėra net ką aiškint, pats Vytenis viską pamatys ir nuspres. Sėkmės.

 

pridedu: Esmė tame, jog aš čia neprivalėjau nieko atsakinėt, nes AIŠKIAI TAISYKLESE DPKT narys Vytenis yra parašes, jog pateikiant įrodymus BŪTINA padaryti pingo įrodymus. Esi The Ballas gaujos pavaduotojas, prieš keldamas į cheaterius manau turėtum žinot, arba bent jau persiskaityti cheaterių skilties taisykles. Nepatingėjau ir pats suradau pačio Vytenio parašytą taisyklę. Negaišink DPKT narių, nes už tokius dalykus kiek žinau yra dedami įspėjimai, arba net banai forume.

  • Būtina keliant cheaterį turėti jo PING įrodymus, nesvarbu ar tai bus pačiame video ar bus atskira nuotrauka, tačiau privaloma turėti PING būtent tuo momentu (tikslus laikas)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Nieko nesupratau ką tu čia įkėlei  :D  :D . Čia tipo turėjau suprast, jog ties 0.06 - 0.07 sekunde pasigaunu su kažkuom? Tu man parodyk kad aš kažkam HP bučiau nuėmes, ar į ką nors būčiau pataikes kulkąTies 0.06 - 0.07 sekundėmis, aš net absoliučiai ne į žmogų šaudžiau ir apskritai man atrodo iš tokio atstumo net kulka nelimpa :DDDDDDDDD. Jei iš ten kulkos limpa, tai kodėl aš nenušoviau priešininko, o paleides 3 kulkas ( į orą ) papraščiausiai atsitraukiau? Supraščiau būčiau pataikes tas kulkas ir nušoves enemy ( kas yra neįmanoma ), tada jau būtų gg, bet čia aš absoliučiai nieko nematau, jog kažkokį tai aimą naudoju ir panašiai. Žodžiu čia nėra net ką aiškint, pats Vytenis viską pamatys ir nuspres. Sėkmės.

 

Nezinau kur tu saudei, bet kai tu issoviai kulka 0,06s - 0,07s ji atsimuse i cj rate esancia zeme, nors tavo ginklas buvo laikomas tiesiai. Good luck nice atmaz.

 

Labai patiko ta vieta " I ORA " :D saudau i ora bet kulkos eina zemyn taip? :D 0,06 - 0,07 sekundemis aiskiai matosi, suletinus video arba ji pristabdinejant jog tavo isauta kulka atsimusa i cj rate esancia zeme nors ginklas laikomas tiesiai. ( Tikriausiai zaibas trenke tuo metu kai tu saudiai i dangu? :D )

 

 

veluoju atsakyti, bet tik dabar nuo ddos atleido.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pridedu: Esmė tame, jog aš čia neprivalėjau nieko atsakinėt, nes AIŠKIAI TAISYKLESE DPKT narys Vytenis yra parašes, jog pateikiant įrodymus BŪTINA padaryti pingo įrodymus. Esi The Ballas gaujos pavaduotojas, prieš keldamas į cheaterius manau turėtum žinot, arba bent jau persiskaityti cheaterių skilties taisykles. Nepatingėjau ir pats suradau pačio Vytenio parašytą taisyklę. Negaišink DPKT narių, nes už tokius dalykus kiek žinau yra dedami įspėjimai, arba net banai forume.

  • Būtina keliant cheaterį turėti jo PING įrodymus, nesvarbu ar tai bus pačiame video ar bus atskira nuotrauka, tačiau privaloma turėti PING būtent tuo momentu (tikslus laikas)

 

 

ai dar tai delto pingo tai jis reikalingas norint pagauti inv o ne aima, ar tau nuo pingo ginklas i apacia nenusilenkia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

 

 

Nezinau kur tu saudei, bet kai tu issoviai kulka 0,06s - 0,07s ji atsimuse i cj rate esancia zeme, nors tavo ginklas buvo laikomas tiesiai. Good luck nice atmaz.

 

Labai patiko ta vieta " I ORA " :D saudau i ora bet kulkos eina zemyn taip? :D 0,06 - 0,07 sekundemis aiskiai matosi, suletinus video arba ji pristabdinejant jog tavo isauta kulka atsimusa i cj rate esancia zeme nors ginklas laikomas tiesiai. ( Tikriausiai zaibas trenke tuo metu kai tu saudiai i dangu? :D )

 

 

veluoju atsakyti, bet tik dabar nuo ddos atleido.

 

Kulka atsimušė? :D :D :D . Tada buvome su Grove Street gauja užėmę The Ballas bazę, mūsų buvo 15~, papraščiausiai gal kažkas kitas iš šono bandė šaudyt į CJ rate esančius žmones. Dar kartą sakau, būčiau mates kad eina CJ rate The Ballas gaujos nariams HP, būčiau abu nušoves. Bet aiškiai matosi jog atstumas yra PER DIDELIS. 

 

ai dar tai delto pingo tai jis reikalingas norint pagauti inv o ne aima, ar tau nuo pingo ginklas i apacia nenusilenkia?

 

Kur tu matai cheaterių taisyklėse, jog parašyta kad pingo reikia BŪTENT TIEMS KURIE LAKSTO SU INV? Tu neprimastyk čia savo kažkokių tai taisyklių "pavaduotojau" :D :D :D :D Žodžiu nebeturiu aš laiko kažko tau aiškint. Nesilaikymas taisyklių - lygu anketos atmetimui. Laisvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...