Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Valentinas_Tukas

Pinigų konvojus

Klausimas

Sveiki, Na esu gaujoje ir ne kartą bandžiau paimti konvojų, nors ir nežinau kaip tai reikia padaryti galvodavau kad tiesiog įlipti į automobilį, tačiau vėliau man sakė kad reikia padėti /bomba, tačiau ir tai nepavyko, galbūt kas gali viską paeiliui išaiškinti ką ir kaip daryti?

 

free postu nereikia kad esu nemokša ir pan. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

14 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Kai pinigų konvojus pajudą, jums gaujoms/mafijoms tenka gaudyti ta konvojų, ir panaudoti komanda /paimti, bet reik ta konvojų pagauti ir sustabdyti nes Huntley bagažinėja yra 4 maišai pinigų po 50k €, pagaves konvoju pasiemi pinigus ir atsiranda ant tavo nugaros kuprinė su pinigais ir turi iki savo bazės ją nuvešti,. ant istojimo ''pickup'' tai i /dfonda 50k įneši :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na bandžiau ir ta /bomba dėt, bet nepavyksta kažkaip, gal būt jis važiavo per greitai :/. Na netgi nežinau ko paklausiu visi beveik skirtingai sako :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Temos pav į išspręsta keisk

Ar tau panašu į išspęsta? Vienas vienaip kitas kitaip ir nieko nesigauna. Kas pasakys kaip iš tikrųjų reikia viska atlikt atsilyginu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Užlipi ant konvojaus, padedi bombą (/bomba), tuomet paimi pinigus (/paimti) ir nuveži į bazę, bet nebus taip paprasta, kadangi turi bėgimo lygį, tol kol nuveši pinigus į bazę, ir į darbo fondą įdėsi 50k arba tol kol mirsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...