Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Black_Torres

CorteZ`Darbas

Rekomenduoti pranešimai

5h :DDD ką dar sugalvosi, lengvutis yra darbas, grafikos kelia pasibjaurėjimą ant raidių galima pixelius suskaičiuot. Kaip tu 5h galėjai kelti vieną didelę su foto viduje P raidę aš tai padarau per 3min. 

 

P.S Kad esi naujokas ar tau labai sunku ar t.t... gali net nesakyt, nepriimi kritikos, daryk gerus darbus kad niekas nekritikuotu, o ne pirmą darbą padarė tik atsisiuntes PS ir jau kelia ir rodo visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Albatrose priimk kritika tokį darbą 5 h daryti nebent smaukant.. Aš per 5 h sukurciau visų darbų rangus..

 

Niekam neįdomu ką tu darai aiškiai pasakyta,kad mokinuosi dar nepatinka praslysk iš čia vaikas ir viskas.

5h :DDD ką dar sugalvosi, lengvutis yra darbas, grafikos kelia pasibjaurėjimą ant raidių galima pixelius suskaičiuot. Kaip tu 5h galėjai kelti vieną didelę su foto viduje P raidę aš tai padarau per 3min. 

 

P.S Kad esi naujokas ar tau labai sunku ar t.t... gali net nesakyt, nepriimi kritikos, daryk gerus darbus kad niekas nekritikuotu, o ne pirmą darbą padarė tik atsisiuntes PS ir jau kelia ir rodo visiems.

Nieko man nereikia galvoti,nepatinka - nežiurėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...