Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ernestas_Blue

Vilkolakis_Vycka

Rekomenduoti pranešimai

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje:Vilkolakis_Vycka

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV. nu kazkaip privaziavau prie namuko pamaciau zmones, viskas ok, pamaciau zmogus pradejo skraidyt pagalvojau smoothcam bet nieko, nu jis nusileido soviau viena kulka, nelipo antra irgi pradejau filmuot ir supratau kad jis naudoja inv arba esc moda kur nuleides zaidima tau neuzfiksuoja to esc ir tau neina hp

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: http://youtu.be/DMp-8ub856E

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveix ;) Taigi naudojau Smooth Camera norėdamas padaryti nuotraukų konkursui, ir tik nesenai sužinojau, (Jeigu neklystu), kad ją draudžiama naudoti, o pajungus smooth camera, tu manęs nušauti niekaip negali.
8604ad61e1475a90531bbd5a8cd77631360.png

eae478242f002c0ff316dde0cf00df62832.png

3e39be0a6cd4a92a93e3374802253e1f235.png

ae82f6874abe1323c45537bd27617a8f654.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nezinojimas nuo atsokomybes neatleidzia

Klausyk žinove tu didysis, gal dar parodyk kur forume, ar žaidime parašyta apie Smooth Camera?+(Aišku, aš savo kaltės neneigiu, jog naudojau Smooth Camera, bet gali būt, kad ir tau pačiam ping'as didelis buvo, ar man ;) cituoju:"

  • Būtina keliant cheaterį turėti jo PING įrodymus, nesvarbu ar tai bus pačiame video ar bus atskira nuotrauka, tačiau privaloma turėti PING būtent tuo momentu (tikslus laikas)"
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

video matosi kiek as saudziau poto kai tu isejai is tos smoothcam ar kaip ten tau pradejo lipti hp ir jei po tiek laiko tau butu atstringes zaidima tu butum iskart mires

Ai žodžiu, nebesvaik tu ok? išėjau iš smooth camera, pradėjo man lipt, aš pasigydžiau, ir tuom baigės video, kas tau dar neaišku? O video nesi pateikęs nei savo, nei mano ping, nemanai, kad gal tau ping galėjo dar + būt užkilęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...