Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paulius_Olinis

Much_Dogie

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas,visu pirma neturiu aimo net cleo neisiases,antra sitam klube savi savus lesa ne karta man taip buve,taip kad issitikink kad uz taves neko nera,ir dar ss nematau kad mano saudancios kulkos i kita zmogu eina i tave

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,visu pirma neturiu aimo bet cleo neisiases,antra sutam klube savi savus lesa ne karta man taip buve,taip kad issitikink kad uz taves neko nera,ir dar ss nematau kad mano saudancios kulkos i kita zmogu eina i tave

Taip, tu teisus, tavo kulkos neina į kitą žmogų, o eina į mane. Galima įžiūrėti kaip skrieja viena iš tavo kulkų į mane sulyginus 1 su 2 nuotrauka, matosi labai mažas ir trumpas ruoželis lekiantis į mane. Kiekvieną kartą mane pašovus man kraujas liejasi iš priekio ir susiriečiu iš priekio, tad galima teigti, kad kulkos buvo šautos iš tavo ginklo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip, tu teisus, tavo kulkos neina į kitą žmogų, o eina į mane. Galima įžiūrėti kaip skrieja viena iš tavo kulkų į mane sulyginus 1 su 2 nuotrauka, matosi labai mažas ir trumpas ruoželis lekiantis į mane. Kiekvieną kartą mane pašovus man kraujas liejasi iš priekio ir susiriečiu iš priekio, tad galima teigti, kad kulkos buvo šautos iš tavo ginklo.

As sakau kad saudziau i kita zmogu ir jis mire ,tai kaip tos kulkos i tave galejo skrieti...? Ir kita karta tikrai issitikink ar nera aplinkui saudanciu kitu zmoniu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...