Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rimas_Black

Ernestas_Poker

Rekomenduoti pranešimai

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje:Ernestas_Poker

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:trumpalaikiai inv

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

4a6a01c4a49f70dfb6df622dc10ae6b843.png7e304cb7930892a2f7da5db0594945bd212.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mane internetas trukynėjo to metu ant galo išviso atsijungiau porai min internetas dinges buvo - pingas buvo užkiles didelis koks tau trumpalai inv vertėjau tu vertėjau 

nemanau kad 56 ping yra labai didelis + norėčiau ir verščiau, stonce /d ne tam aidukas /d ne tam naudoja, ižeidinėji kitus nesiskaitai su niekom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nemanau kad 56 ping yra labai didelis + norėčiau ir verščiau, stonce /d ne tam aidukas /d ne tam naudoja, ižeidinėji kitus nesiskaitai su niekom.

Busiu toks idijotas budamas direktorium naudosiu f11 ar inv ir visokius čytus aš vapše pc jokiu neleistinu programu neturiu viska ištrynes man lagino pingo savo nemačiau

o jaigų turi skundu dėl igaliotiniu numesk į až foto kaip kažka ne taip raše per /d igaliotiniai bus nušalinti .

Man dar dabar internetas pulioja toi sukelsiu ss kaip lužta viskas ir pirmai kaip lužinėjau

af8313fef33175ed20e4424b66fdb0e9757.png

dabar dar teamspeak i viršu pažyrėjau radau kad dingines buvo ir neprisijungia darbuotojai toi dar ikels imes kad nulužes buvau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi Rimas_Black a.k.a pats cheaeteris, tik nesimazink please, čia kažką bando kelt tai ta progą stoju už Pokerį, kodėl? - Todėl jog jeigu jau laikai bazė, tai laikyk sąžiningai, o ne prašyk darbuotojų arba apskritai neprižiūrėk darbuotojų ką jie daro. " Užemiau imm" gerai sekasi, o tai dar nuddosiniu ir pokerį zjbs bus, su tokiu požiūriu toli nenueisi. Tuo labiau, dar bandimas pakišti dėl žaidimo :DDDDD Tiesiog sori negaliu nesusilaikyt ir nepokomentuot, dar kartų įkeliu nuotrauka:

5e3931b2a0f3cc1b047cf7f5e71e6c4082.pngIr jeigu atsitiks taip, kad šiti įrodymai negaliotis, tai vėl gi atrodys juokinga,kodėl? Nes kiekvieną direktoriu per veiksmą bus galima ddosinti, tai pat paprastus žaidėjus, o juos pakišinėti, suprantu, jog ping'as pagal jus geras, taip kaikurie interneto tiekėjai iškarto blokuoja užsienio srautą, o kiti tik paskambinus klientui,Ps. Galiu prilipdyti teamspeak'o logų jei reikia. Anyway sekmės. Peace sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...