Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Audrius_Carleone

Audrius_Carleone

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas?Audrius

  • Pravardė?-

Amžius? 16

Zodiako ženklas?Mrgl

Kur gyveni? Rsn rajonas.

Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi šiaip sportu,burelių nelankau,bet pasportuot mėgstu. 

Ką veiki laisvalaikiu?Įvairiai kai nėra ką veikt prie pc kimarinu,feisbuke pasėdžiu,o kai yra ką veikt tei su draugais kokiais būnu :D

Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2011 metų vidurio kai pradėjau žaist taip iki 2014metų taip nolaifinau,po to biški nustojau žaist db vėl pradėjau lošt,jei kas mane prisimenat serverį tai rašykit,jei ne tai ten px :D

Ar ilgai žaidi SA-MP?Normaliai.

Kokius filmus mėgsti?Siaubo,komedijos,veiksmo.

Kokios muzikos klausai?Klausau įvirios,pagal nuotaika,labiau mėgstu motyvuojančias link sporto muzikos

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)Turiu šuniuką kieme. 

Turi brolių, seserų?Turiu.

Koks tavo gyvenimo tikslas?Baigt mokslus,atitarnaut kariuomėnei tuos 9mėn ir eit dirbt :D

Kokie tavo privalumai? Negeriu,nerūkau.

Kokie tavo trūkumai?Būna,kad iš lempos supykstu,dėl menkniekių. 

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) b5d763cdaa94eb51aeb10e47d2042ab5896.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, malonu :)

 

 

  • Vardas?Audrius
  • Pravardė?-
  • Amžius? 16
  • Zodiako ženklas?Mrgl
  • Kur gyveni? Rsn rajonas.
  • Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi šiaip sportu,burelių nelankau,bet pasportuot mėgstu. 
  • Ką veiki laisvalaikiu?Įvairiai kai nėra ką veikt prie pc kimarinu,feisbuke pasėdžiu,o kai yra ką veikt tei su draugais kokiais būnu :D
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2011 metų vidurio kai pradėjau žaist taip iki 2014metų taip nolaifinau,po to biški nustojau žaist db vėl pradėjau lošt,jei kas mane prisimenat serverį tai rašykit,jei ne tai ten px :D
  • Ar ilgai žaidi SA-MP?Normaliai.
  • Kokius filmus mėgsti?Siaubo,komedijos,veiksmo.
  • Kokios muzikos klausai?Klausau įvirios,pagal nuotaika,labiau mėgstu motyvuojančias link sporto muzikos
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)Turiu šuniuką kieme. 
  • Turi brolių, seserų?Turiu.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas?Baigt mokslus,atitarnaut kariuomėnei tuos 9mėn ir eit dirbt :D
  • Kokie tavo privalumai? Negeriu,nerūkau.
  • Kokie tavo trūkumai?Būna,kad iš lempos supykstu,dėl menkniekių. 
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 2aef89f7186d6bcb2b2fc51ff8e5c756732.jpg

 

 

 

Sveikas labai malonu susipažinti, sekmės žaidime bei tikrame gyvenime.

Sveikas,man taip pat,tikiuos gerai sueisim žaidime,bei dėkui už sėkme,man ji pravers. ;)

 

Sveikas, malonu sekmės

Sveikas,man taip pat,dėkui :)

 

Sveikas, malonu :)

Sveikas ir man malonu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...