Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kristis_Lada

Tadas_Jeferson

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Tadas_Jeferson 

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Name TAG (nesakyk kad netinka irodymai, nes as uz ta pati gavau ban )

Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): jis GP, as ne 3lvl, todel negaliu ban jo 

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

Krc situacija tokia, jis man parase papeikima forume, kuriame matosi jo Name Tag ( kitaip tariant mato nickus labai toli)

 782dda4138cfb749d56249b498acd5ff189.png

 42185ace6e19c0f031492e9bf2e8bb00649.png

info

a2bc1fc14f9e3d9c159531bc722c494f925.png

Cia pingo net nereikia... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsiprašau, kad komentuoju, bet cia ne nametag, pas jį sa-mp 0.3z R1 versija, R1 versijoj be jokio nametag nick matosi is tolo, pas mane irgi R1 ir iš tolo matosi be nametag. Be to, cia gali buti net ne jo daryti ss, o kad kazkas jam atsiunte ir paprase parasyt, gal jam atimtos radymo teises.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsiprašau, kad komentuoju, bet cia ne nametag, pas jį sa-mp 0.3z R1 versija, R1 versijoj be jokio nametag nick matosi is tolo, pas mane irgi R1 ir iš tolo matosi be nametag. Be to, cia gali buti net ne jo daryti ss, o kad kazkas jam atsiunte ir paprase parasyt, gal jam atimtos radymo teises.

No atmaz, mane uz ta pati uzbanino :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsiprašau, kad komentuoju, bet cia ne nametag, pas jį sa-mp 0.3z R1 versija, R1 versijoj be jokio nametag nick matosi is tolo, pas mane irgi R1 ir iš tolo matosi be nametag. Be to, cia gali buti net ne jo daryti ss, o kad kazkas jam atsiunte ir paprase parasyt, gal jam atimtos radymo teises.

Labiau nusišnekėti negalėjai.

 

Bus užblokuotas, jei prisijungs per 24 valandas. Ačiū tau už pagalbą! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...