Eiti į turinį
John_Minaret

Clash of Clans - [Karo Legionas]

Rekomenduoti pranešimai

Tai klanas - kuris gimęs kariauti!

 

Klano aprašymas:

 

Klanas susikūrė neseniai ir sustiprėjo labai greitai. Mūsų klane aukojami kariai visada ir jie yra stiprūs. Klano karai iš karto po kiekvieno karo. Labai draugiški ir malonūs nariai padės jums visada kai reiks pagalbos. Visi yra aktyvūs, todėl klane galėsite ne tik kariauti, bet ir bendrauti klano chat'e. Su laiku galėsite gauti klano privilegijų kurios jums padės išsiskirti iš kitų klano narių, bei padėti Administruoti klaną. Mūsų tikslas - sustiprėti ir sudaryti vieną iš geriausių klanų Lietuvoje.

 

Kaip gauti klano privilegijų?:

 

Elder StatusasElder klano statusas gaunamas nuo +350 karių aukų. Būtina būti aktyviam!

Co-Leader Statusas: Co-Leader galite pretenduoti turėdami +850 karių aukų. Ar jūs gausite šią privilegiją priklausys nuo to, kaip jūs elgiatės klane, ar esate aktyvus ir patikimas.

 

Klano taisyklės:

 

1. Būti aktyviam. (Pranešti jei būsite neaktyvus klanui).

2. Išnaudoti 2 atakas klanų karo metu.

3. Drausmingai elgtis klano chat'e. (Neįžeidinėti, nesikeikti ir pnš.)

4. Gerbti visus klano narius.

5. Jeigu turite galimybę, karius privalote aukoti.

6. Būti ištikimam klanui.

7. Nepiktnaudžiauti klano privilegijomis.

8. Gerai praleisti laiką mūsų klane!

 

Apie klano lyderį:

 

Klano lyderis esu aš - Achrome. Pastebėsite, kad aš nesu vienas iš stipriųjų, kadangi pradėjau žaisti šį žaidimą iš naujo po metų pertraukos. Esu aktyvus, draugiškas, nusimanau apie žaidimą daug, nes esu jį žaidęs seniai, bet dabar žaidžiu iš naujo todėl siekiu tobulėti su klanu vienodai. Išklausau klano nuomonės priimdamas sprendimą, todėl klane nebus netvarkos, kol aš būsiu lyderis.

 

Sezonai:

 

Tikriausiai jau visi žinote, kad sezonas trunka 14 dienų ir po jų atnaujinamos divizijos ir paaukoti kariai. Norint išvengti neaktyvių narių - mes nuimame visiems prieš sezono pabaigą Elder statusus (nusipelnę nariai jį gauna visam laikui). Visi kiti nariai gali jį atgauti naujame sezone turėdami +350 aukų. Manau taip ir bus jums įdomiau, nes galėsite kiekvieną sezoną kažko siekti klane. Taipogi visi nariai privalo turėti nemažiau kaip +100 aukų iki sezono pabaigos. Atsižvelgiama į situaciją ir daromos išimtys.

 

Trumpa Informacija:

 

Lyderis: Achrome

Co-Lyderiai: Lukasjkl, ZopxltuDarudde

Klano sukūrimo data: 2015/02/10

 

Klano taškai: 11781

Laimėti karai: 8

Nariai: 38/50

Tipas: Su pakvietimu

Reikalingi trofėjai: 800

Karų dažnumas: Visada

Klano vieta: Lietuva

Klano etiketė: #92UQOYUJ

Klano lygis: 2

Klano EXP: 1157/1200

 

Nuotraukos:

 

7695cf0ee9c6275c74b5bb534430a0ab399.png

 

Kita:

 

Tikiuosi susidomėsite klanu ir prisijungsite prie mūsų! Laukiame jūsų mūsų klane!

 

 

Klano aprašymą kopijuoti - DRAUDŽIAMA!

 

Klano lyderis - Achrome

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...