Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Aminas_Humer

photoshoperių pagalbos

Klausimas

Sveiki, taigi kai darau su photoshop tekstą jis būna negražus, blogos kokybės, šonai raidžių kažkokie nelygus lyg ir, pas kitus kai žiūri tai raidės labai gražios, nu ta prasme ne visokie efektai ir t.t. bet pačios raidės lygios, o pas mane kažkaip... net nemoku paaiškint, kažko nepadarau iki galo arba nustačiau kažką ir pats nesuprantu, tai norėčiau sulaukt pagalbos kažkokios, numesiu kelis pvz:


 


ta prasme pačių raidžių „sienelės“ nelygios, bloga kokybė labai rodosi:


 



d079d05a46ff05bf3004db87e50def94721.png


 


o čia pvz visas tekstas kad ir didelis, bet visos raidės gražios ir lygios, kokybė gera...


 



0c9ab86b7be0b0a98fc5a6cd41e588ea990.png


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Na, priežastys gali būti įvairios. Manau tiesiog turi pakeisti tai, kas parodyta šioje nuotraukoje. Aš dažniausiai naudoju "Sharp", tai ir tau siūlau :)
e9691a8fe25964123e43858c10d5be28604.png

Na o visi kiti "pribumbasai", čia jau tau spręsti, kaip tu juos gaminsi. Visos idėjos yra gaminamos tik iš tavo vaizduotės :) Manau padėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

atrodo susitvarkė, dėkui

Na, priežastys gali būti įvairios. Manau tiesiog turi pakeisti tai, kas parodyta šioje nuotraukoje. Aš dažniausiai naudoju "Sharp", tai ir tau siūlau :)
e9691a8fe25964123e43858c10d5be28604.png

Na o visi kiti "pribumbasai", čia jau tau spręsti, kaip tu juos gaminsi. Visos idėjos yra gaminamos tik iš tavo vaizduotės :) Manau padėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...