Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Sumus

Paulius_Sfit

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Sfit
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv trumpalaikis
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): Admin,Gaujos narys
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:https://www.youtube.com/watch?v=z6p6XisdQGg&feature=youtu.be
  • Forumo isp nujemam dėkuj Fokus.
Pildau: Video matos ping normalus, šaudai pukei kad net Darty mirė dėl esc tai visi mokam paspaudinėti.

Pildau: hmm kas norėjo 22val kariauti kartais ne Frank? Lagina eik off o ne lauk kada nufilmuos. Nežadu daugiau čia pildyti daugiau nieko tegul sprendžia Fokusas su Juška.

Pildau: Rei ping šukinėja tai ko ss nedarei? Butum pukei atsimazines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kelia įrodymus kai pačiam video matos, kokie man lagai ir esc meto, toliau kai pradėjau šaudyt po lagų viskas kibo, +ping gal nk ir nerodo bet čia tarpais ne man vienam jie kilo ir krito,kaikurie iš savų atsijungė, dinginėjo objektai ir pnš. +ping ft paimei tuo metu kai man atstrigo ir kibo kulkos. Ždž aš pats žn kad nk nenaudojau, jei patikrint įmanoma, tai žn kad nekaltas esu, tai tiek.

pildau: pradžioj vid matos kaip aš buginus ir man tik tada nelimpa kulkos, P.S visi žino kad kai lipant kažkur (šiuo atveju per tvorą) nelimpa kulkos, ir man per ją lipant visas žaidimas užstrigo.. Kai atstringa viskas nrml ir man kimba.. O ping tarpais šokinėja. Galejau atsijungt ir nekariaut, nes cia atsiradus progai palagina ir bando į blist kišt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...