Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Chris_Walker

[CS:GO] Skillas

Rekomenduoti pranešimai

krw as irgi pasakyt galiu: pridek GeT_RiGhT arba ChrisJ, kad ir Tarik krw juokini mane čiuvakas 

BEt tu konkrėtus pankas esi, tai ko tu miži jei aš tau silveris pridėk sumesim viena mačha supisi mane ir vsio, dabar kažka čia mazinasi su get rightais tu grynas sargo daunas, pridėk rytoj sužaisim ir galėsi trinti tėma kad gėdos nesidarytum duhaveidi

Sakai juokini, tu mane juokini bijai net pridėt silverini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

BEt tu konkrėtus pankas esi, tai ko tu miži jei aš tau silveris pridėk sumesim viena mačha supisi mane ir vsio, dabar kažka čia mazinasi su get rightais tu grynas sargo daunas, pridėk rytoj sužaisim ir galėsi trinti tėma kad gėdos nesidarytum duhaveidi

Sakai juokini, tu mane juokini bijai net pridėt silverini

 

Pirma , nežaidžiu aš sarge ir beveik niekad nežaidžiau,  tik forume lankaus, tad pats tu sargo daunas :)

O antra, tai ** sakai pridėk du acc? Pasigavai pats asile, kad pisi man protą.. Tai eik gal prieš easy botus palošt ar ir tie tave supisa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pirma , nežaidžiu aš sarge ir beveik niekad nežaidžiau,  tik forume lankaus, tad pats tu sargo daunas :)

O antra, tai ** sakai pridėk du acc? Pasigavai pats asile, kad pisi man protą.. Tai eik gal prieš easy botus palošt ar ir tie tave supisa?

2 acc ?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD daune gali neatrasti offen416 :DDDDDDDD Delto sakau pamegink tada Marmuša :DDDDDD Tu konkrėtus degradavęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tik tie, kurie rašo ":D ir dar 20 D" yra degradavę. O tokių matau čia tik vieną - tave :)

Okay Get righte duok savo steama pakviesiu bu tau matau ne kaip sekasi kai šaudai gn2 ir meti į sarg vėba, nu esmė parašas duok steam nicka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...