Eiti į turinį
Povilas_Samperiss

Dėl motorolerio

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, aš ketinu pirkti motorolerį bet nelabai nusimanau apie juos ir kažkaip norėtusi kad kažkas kažką pasiulytu, pačiam patinka gilera runner esu kelis nusižiurėjas. Bet kažkur skaičiau kad jeigu esi labai aukštas tai neapsimoka motorolerio pirkti nes bus nepatogu važinėti, nu mano ūgis ~1.87 tai apsimoka pirkti motoroleri ar pusbritve labiau, o jeigu pusbritvę tai pasiulykit kokių gerų. Beto reiktu labiau kad tinktu važinėti kaime, bet asfaltuoti keliai ir pnš tai suprantat žodžiu :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiek metų tau? Ar teises laikysies,? ir už kokia ~ sumą nori pirkti?

Na, teisių kaip manau nesilaikysiu retai čia pas mus važinėja mentūra :D. Man 14m. Žinau pagal amžių aukštas labai :D. Na gal ~3.5k gali but ir daugiau biški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, teisių kaip manau nesilaikysiu retai čia pas mus važinėja mentūra :D. Man 14m. Žinau pagal amžių aukštas labai :D. Na gal ~3.5k gali but ir daugiau biški.

Nu dėl teisiu, tai jau pats spręsk ar verta tau laikytis, o dėl motociklo, tai gali ir tą patį paprasta motorolerį pirkti, priklauso daug nuo to, kur važinėsi, kokius motociklus mėgsti ir pnš, o dėl ūgio tai neturėtu labai jau daug lemti, jeigu patinka pvz:Aprilia SR, tai imk tokį, tik karbą, jeigu patinka labiau pusbritvės, tai gali imt kokį Yamaha TZR, Aprilia RS ir pnš, aš kaip suprantu tu 49cc nori?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...