Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Crimson_Web

Efka_Efkute

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Efka_Efkute
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV 
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): Teisėsaugininkas + pavaduotojas
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: https://www.youtube.com/watch?v=lnCZQZOw17s&feature=youtu.be

Atsiprašau už apkarpytą video tiesiog baigėsi fraps galiojimas ir galėjau filmuoti max 15 sekundžių , bet tiek turėtų užtekti. Efką nesitikėjai , kad už tą acc aš žaidžiu?

 

 

Sveikas cames,gali paaiškinti,kas per duris ten ? kaip šaudai į mane.Nes matos kad padirbtas video yra.Ir dar čia sakai ,kad baigės galiojimas ? :DD ,taigi matos,kad bandai nuversti,todėl,kad blist gavai su mano pagalba,tai dabar mane nori nuversti.Dabar supratau,kaip man bus blogiau :DD rašes buvai,kad tau bus blogiau,tai supratau kaip bandai pakenkti http://www.part.lt/perziura/8148a33234fa6a5003c93c22b57df33c285.png.Sėkmės Cames .

 

Su photoshopu aš padirbau gi ar paintu nesvarbu. f12 + insert efka ane :DDD kai kokį vaiką krc. negalvojau , kad dar atmaza rašysi :DD

 

ir va susipažink su durimis jei dar jų nematei

https://www.youtube.com/watch?v=O0muFybDkWc&feature=youtu.be

 

 

Kokius atmazus,per visą ta laiką,kaip žaidžiu šitam serverį,nebuvau pagautas už chytus,ir nebuvau apkaltintas,kad naudoju,o kaip tu,jau gal 10 kartu buvai pagautas ir bliste jau gal 5 kartus už chytus,tai ką man dar tau rašyt ,jeigu tu kažkoks keistas esi,ir verki kad tave ikišau už tai ką tu pats pridirbai,ir pats kaltas,kad blista gavai,ir nereik čia kažką keisti,jeigu jau gavau pavaduotoja,tai jau cytus naudosiu ane ? pagal tave čia,jeigu nebuvau jų turėjas,tai ką jau reik naudoti ane ?pats turbūt jau visus patikrinęs cytus esi.Labai gerai,kad tu tam bliste esi, ačiū DPKT kad tave ten idėjo.

 

Nesilaikai Fokuso taisyklių , turėtum būti nubaustas. Jei nebuvai pagautas nereiškia , kad gali chetinti ir kad nebūsi. O kad pagavo mane kaip cytinu čia jau mano problemos , o ne tavo :( Mane pagavo buvau nubaustas dbr aš tave pagavau tu irgi būsi nubaustas. 

 

 

Žiek,aš pagalvojau,kad tu su tuom nematomumu buvai ,ir aš tavęs nemačiau ir viskas cames ,man hp negalėjo eiti,nes tu nematomas buvai,tai va cames.

 

pridedu:nebuvai čia aš įkeltas,kad žinoti viska,apie šita serveri ,taisykles pažeidžiau,nes jų neskaitęs esu,tau čia galioja,ne man,tu čia kuri temas,ne aš. 

 

Nematomumą :D jei taip būtu buve tai nebūtu išmete to teksto Efka_Efkute inv ar afk? :D nepastebėjai , kad čia jau tavo 3 atmazas ir visi 3 nelabai kažkokie rimti. Kas toliau ddos?brolis už acc lošė? bumeris įjungė man inv? Nu kas toliau? Negalvojau , kad bandysi atmazinti kai taip ******** kai kokį :D "paspausk f12 + insert :DD" bet nesupratau nesugebėjai išjungti per tiek laiko nors parašyk į až kas nutiko šeip įdomu :)

 

O tai tu čia kuri tiek daug postų , kad darbuotojai galėtu daugiau + rep užmesti? :D

 

 

 

pridedu: Matos,kad tu nenormalus kažkoks,dėl tu cytu,tau rašau viena,tu kita šaudai,pats žinai,kad nenaudojau jų niekada ir bandai į blista ikišti ? :DD tai tu toks žiaurus,pats gavo blist,tai ir kitam reikia pakenkti,aš nežinau kaip tu jį padirbai,bet esme yra tokia,nenaudojau tu cytu ir nenaudosiu,viskas.

 

šitas iš nevilties ane ? Pasakyčiau žinosi kas reiškia gauti blistą už nieką , bet tu gausi už sobą kurį tu naudojai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas cames,gali paaiškinti,kas per duris ten ? kaip šaudai į mane.Nes matos kad padirbtas video yra.Ir dar čia sakai ,kad baigės galiojimas ? :DD ,taigi matos,kad bandai nuversti,todėl,kad blist gavai su mano pagalba,tai dabar mane nori nuversti.Dabar supratau,kaip man bus blogiau :DD rašes buvai,kad tau bus blogiau,tai supratau kaip bandai pakenkti http://www.part.lt/perziura/8148a33234fa6a5003c93c22b57df33c285.png.Sėkmės Cames .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kokius atmazus,per visą ta laiką,kaip žaidžiu šitam serverį,nebuvau pagautas už chytus,ir nebuvau apkaltintas,kad naudoju,o kaip tu,jau gal 10 kartu buvai pagautas ir bliste jau gal 5 kartus už chytus,tai ką man dar tau rašyt ,jeigu tu kažkoks keistas esi,ir verki kad tave ikišau už tai ką tu pats pridirbai,ir pats kaltas,kad blista gavai,ir nereik čia kažką keisti,jeigu jau gavau pavaduotoja,tai jau cytus naudosiu ane ? pagal tave čia,jeigu nebuvau jų turėjas,tai ką jau reik naudoti ane ?pats turbūt jau visus patikrinęs cytus esi.Labai gerai,kad tu tam bliste esi, ačiū DPKT kad tave ten idėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žiek,aš pagalvojau,kad tu su tuom nematomumu buvai ,ir aš tavęs nemačiau ir viskas cames ,man hp negalėjo eiti,nes tu nematomas buvai,tai va cames.

 

pridedu:Nebuvai čia aš įkeltas,kad žinoti viska,apie šita serveri ,taisykles pažeidžiau,nes jų neskaitęs esu,tau čia galioja,ne man,tu čia kuri temas,ne aš. 

 

pridedu: Matos,kad tu nenormalus kažkoks,dėl tu cytu,tau rašau viena,tu kita šaudai,pats žinai,kad nenaudojau jų niekada ir bandai į blista ikišti ? :DD tai tu toks žiaurus,pats gavo blist,tai ir kitam reikia pakenkti,aš nežinau kaip tu jį padirbai,bet esme yra tokia,nenaudojau tu cytu ir nenaudosiu,viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...