Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Baskett_Perventy

Karolis_Rell

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aurimas_Baskett
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Karolis_Rell
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Įrodymų klastojimas ;) Jis mane filmavo per /pzu prisijungęs magiju,o aš viską nufilmavau kaip viskas buvo iš tikro ;D Atreipk dėmesi Lenny padariau /mapp Rell "Žaidėjo pozicijos neįmanoma nustatyti" ;)) Įkelsiu jo video ir savo ;)
Įrodymai kad jo chanel youtubes tai va tas kad kėlė iš to paties acc kita žmogų į cheater'ius ;D

4. Įrodymai (BŪTINA):

Jo video (Pats pagražino ;D): Ss kad įkėlė jis ir tai kad tai jo kanalas (Su tuo pačiu kanalu įkėlė cheateri,matosi visur: 1.Su tuo pačiu kanalu jis įkėlęs cheater'į. 2.JO YT kanalo pavadinimas Karolis Sarg (Nesutapimas) 3. Matosi šone TS lentelė "Karolis_Rell" ir tai jog meta teisėsaugos pranešimus. 4. Matosi abijuose video jo HUD,kur įkėlė cheater "Emilis_Crysasss" HUD ir kur mane filmavo tas pats HUD: Šitai įrodo kad video darė jis ;) Video matosi kad jo nick pirmas eilėje (Paspaudus tab meta tavo id pirma) 

cc257e7b0b404e41b5fb326d1f699ba8560.png

Emilis_Crysasss Tema: http://sarg.lt/index.php?/topic/240289-emilis-crysass/

Jo įkeltas video:

https://www.youtube.com/watch?v=ihSVqAX86ig



O kai aš filmavau (Aš pats save filmavau ;D) skiriasi kai diena nuo nakties,faktas įrodymų klastojimas (Jis suklastojo).




Su gimtadienių Karoli.

VIDEO KUR JISAI FILMAVO ESU PARSISIUNTĘS,TOKIU ATVĖJU JEI SUGALVOS IŠTRINTI.

Dėdė jei ištrintų video:





O čia kad už šita užbanino :

41ee44da7322d5a69604c23dbd6fafb641.png





 

 




sveikas 1kaip aš tau suklastosiu video?2ka aš žinau man rode taip todel ir užbaninau3kokiu aš tau tu magiju prisijunges ka buvai i mano pc ilindes ir pažiurejai?jokiu aš magiju neturiu ir viskas

Nepradėk atmazų kurti,tu man jau releam gyvenime sakei kad cheaterių skiltyje galėsiu atsimazinti ;) Nepaėjo dėdę fėdę. Jau lenny dienos metu buvo pranešta apie tai,bet pasigailėjau dėl gimšes bet ok sėdėk db ;) O video lengva suklastoti kaip ir nuotrauka ;)


http://sarg.lt/index.php?/topic/240881-aurimas-baskett/#entry2867872



 


sveikas 1kaip aš tau suklastosiu video?2ka aš žinau man rode taip todel ir užbaninau3kokiu aš tau tu magiju prisijunges ka buvai i mano pc ilindes ir pažiurejai?jokiu aš magiju neturiu ir viskas

PAPILDAU:tai kur tu matai kad aš klastojau video sakau man taip rode ir viskas tai va.na ir kas kad lenny buvai pranese nufilmavau video ir i lauka išejau vakare gryžes ir ikeliauir aš nesuprantu koks dar video klastojimas yra busi pats kažka sumales pas save ir viskas neveltui esi teisesaugos bliste 40. Aurimas_Baskett - čytas 2015-02-19 [6 mėn.] (Vytenis_Blaack) tai sakau busi ir cia pats ka nors sucytines ir viskas

Ka tu cia senus metai? jeigu tai ne prieko? Tai buvo 2 men atgal ir nk nereiskia:-):-) Malike kokiu dar atmazu sugalvosi sakinys kad kazkas buvo pries 2 men neisteisins taves nuo irodymu klastojimo

Žmonėms neatitinkančiams formato Vardas_Pavardė[/color]



Pz kur tu matai kad vp neatitinka??? ;DDD Aurimas_Baskett tiek žaidime tiek forume;)) Jau atmazo nesugalvoji geresnio. teorijos kas minute keicias tavo :DDD.


Sako suklastotas video :DD nei man reik klastoyi nei ka tas video ikeltas buvo dar diena kai nieko nebuvo :DD Atmaz over 9000 bullshit king confirmed ir dar pz kazka apie geda rasai :DDd Sekmes toliau klastoti parodymus

Jei reiks video su visais sound track įkelsiu rytoj:-) Nepamoina tau pasigaut??

Neatsibodo nesamones rasyti? Filmavau nes man sakei pakenksi padariau /mapp rell nemrete kur esi kaip ir video matosi visa diena tarpais filmavau tad :-) Nebekurk atmaazu snd grasinai o as atsargus buvau ir neapsigavau:-) Filmavau nes zinojau kad bandai pakennkt tai va pasigavai tu nebekurk sudo gi cia tik GAME


Gi supranti tu sita "Nekask duobės kitam nes pats įkrisi."

Issipagiriok sako suklastosi as net ne prie pc o ant tlf ir is rasto matosi ir smile :-) Lol koks kitas atmaz?

Sako suklastoti tu isipagiriok as tau sakau ko prisiuostei?;D


PZ protingejam ne dienom o valandom kas 5min naujos teorijos. unban anketoj viena rasai cia kita cheteriu skiltyje dar kita nu nomalus;D


Sako man tinka nu normalus;DD Kodel as viska pateikti galiu o tu ne??;DD neitartina. o kas tau belieka akip laukti


TU ten isipagirioj su fokus buvo tai aptarta ir ten bwmei puse forkiu nebuvo mano:-) Kas toliau? Tai buvo isiaiskinta ir tai visiskai su sita tema nesusija:-) Ko tiek parinies jeigu nieko nedarei? nu pz gi matosi teorijos keiciasi kas 5min ir tai nieko neirodo. Sakai lauki lenny nuosprendzio ir vel rasai:-):-):-):-)


I datas ziek ir tai nesusij. Atsakei kodel video padirbai "savus kaziolini reikia nulesti abt zemes " sw visi :D pats sau priestarauji

Niekam nepatinku? ;DDD Prie ko cia tai? Nepatinku tiem kurie nusizenge taisyklems ir buvo nubausti. hmm ka dar sukursi? Jei as niekam nepatinku kodel tik tai girdejau keleetos zmoniu kurie turejo preteksa nes buvo nubausti:-) Next atmaz laukiam:-)7


*Gal eik pailseti kol dar labiau nenusisnekejeei


Jau verki : As tikrai nieko nenaudojau. LOl kas idomiaUsia kad man nereik visados filmuot gi tik tu man bandai pakenkti beto darau video ten kur reikia. pvz kai saudau ir yra didelis ping ir panasei p.s kelei viska tik vakare nors galejai diena nes tai trunka vos minute. Taip kad nebekask duobes nes tuoj sviesos nebeesimatys poete tu. "Nebepridesiu nes zinau kad as nekalas" nepMoina sau paciam knist prota? Nes tu zinai kad tu ir kaltas del situ irodymu


o tu rimts. 180min pasadejau oho gaila kAd tu daugiau.;DD TU jau senai on buvai bet uzbaninai kazkodel tik 10h beveik ;D rimti atmazai rimti. sako tikrinu tiesiog ijunktas tlf yra nes WHAFF dolerius gaminu karts uzeinu o kad pats sedi man dzin. Nesigilinu bet ups nukreipi tema vapsie tai jau prisiimk savo kelte. Nes jau tavo pretekstas buvo ir pats parasei "savus kaziolina tai reikia ant zemes nuleisti":-) tai tave nuleidau jau:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveikas 1kaip aš tau suklastosiu video?2ka aš žinau man rode taip todel ir užbaninau3kokiu aš tau tu magiju prisijunges ka buvai i mano pc ilindes ir pažiurejai?jokiu aš magiju neturiu ir viskas

PAPILDAU:tai kur tu matai kad aš klastojau video sakau man taip rode ir viskas tai va.na ir kas kad lenny buvai pranese nufilmavau video ir i lauka išejau vakare gryžes ir ikeliauir aš nesuprantu koks dar video klastojimas yra busi pats kažka sumales pas save ir viskas neveltui esi teisesaugos bliste 40. Aurimas_Baskett - čytas 2015-02-19 [6 mėn.] (Vytenis_Blaack) tai sakau busi ir cia pats ka nors sucytines ir viskas ir kodel tu sakai kad mano video yra suklastotas????tavo pačio video yra suklastotas ir viskas nes matai esi teisesaugos bliste ir tu pats naudoji visokius cytus o aš nesu jokiame bliste ir kodel aš fždabar tau naudociau kazkokias programas nejuokink pats naudoji ir dabar ant kitu varai geda iš tavo puses

PAPILDAU:busi užbanintas forume nes tavo V_P neatitinka

  • Žmonėms neatitinkančiams formato Vardas_Pavardė
PAPILDAU:tai kam man klastoti video ir kaip tu nusprendei ta pacia akimirka filomuoti kaip ir as keista man video mano nera klastotas pats busi kažka ten sau prisidirbes ir dabar bandau man pakelkti man rode taip ir ikeliau video niuekam nebandau pakelnti visi sarg serve zaidziantys zaidejai yra lygus todel ir gaudau visus cytus as ziuriu is to juoduju sarasu ar ju cytinimai nepasikartoja va ir tave pagavau mano rodo taip o tau taip ir dar keista kad ta pacia akimirka kaip ir sakau tu irgi filmuoji

PAPILDAU:sako ikelsiu rytoi va dabar vel ka nors suklastosi o ryt pateiksi kaip dar viena video kai as tau bandau pakenkti kažkoks keistas tu supranti.pasigaut :DDD supranti aš ir nesu pasigaves kaip sakau gali buti video tavo suklastotas tai ka tu visa diena filmavai kaip tu zaidi keistas tu vistiek

tai cia tau tas ir tinka nes tu mane cia bandai kazka yrodyti bet nelabai sekasi tai va nebera ka cia ir pasakyti tau lauksim Lenny sprendimo

ai va dar pamenu kaip va tu bandei irgi nuversti kita žmogu bet kiek matau tau nieko nebuvo tai va ko tu tikies iš manes kad gausiu VDB:D va sitais kur tu buvai ikeles ir viskas matai parasei nekas duobes kitam nes pats ikrisi tai va ir ikritai jei cia ir paaiškes kad tipo mano video klastote ir tu busi nubaustas va ir tau pačiam gg dabar kaip tu man sakei kad tau kenkiu gausiu VDB tai ir tu gausi VDB nes kenki kitiems o tokiu reikia kaip tu nuleisti ant zemes nes savus kaziolini tai va niekam tu serve ir nepatinki http://sarg.lt/index.php?/topic/238563-linas-stankunas/

ka as tau cia atsakiau i tai kad padirbau videonieko as nepadirbau ir neturiu su kuo padirbti tu tai supranti???man atrodo nelabai.ane jei su fokus ten issiaiskinotkodel ten kur jis atsako nera nieko daugiau parasyta nes tai reiskias kad uz tai tau nieko nebuvo.ir viskas ka tu ten dar berasineji savo poemas bandai primest nuskriausta kad as tave pagavau kaip kazka naudoji nu gerai tave atbanino ir reiskias reikejo ilgesnio video.o dabar rasai kad as suklastojau yrodymus nu tu keistas esi pats busi ten kazka padares nes kiek zinau tu siaip visa laika nebutum saves pats filmaves.tai va gali rasyti ten dar ka nori as daugiau nieko neberasau ir laukiu sprendimo bet tu vistiek kursi ten dar ir kursi nu krc as nieko nebepridedu nes zinau kad esu nekaltas.

Ai va delto kodel iškart neikeliau video pajungiau i yotube kad keltus video ir isejau i lauka o kai gryzau ir uzbaninau tave.nes matai as ne kaip tu kad ten visa diena prie to pc ir buciau turiu givenima savo o ne vien tik ta pc ir sarga tai kad paaiskinau kodel vakare ikeliau video

+koks verkimas as pasakau kad as nieko nenaudoju ir viskas.va tu cjkas 1min ir tikrini ar asatsakau matos kad nuo pc priklausomas nu ka dabar parasysi vel tuoj atsakyt reikes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...