Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Saras_Nesakysiu

Šaras_Nesakysiu (Atnaujinta 15.07.16)

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Šarūnas
  • Pravardė? Tiesiog Šaras, o kartais ir Inteligentas (if you know what i mean)
  • Amžius? 19
  • Zodiako ženklas? Dvyniai
  • Kur gyveni? Kupiškis
  • Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Šiaip nesigiriant esu toks prie protingesnių ir gabesnių žmonių, tai mėgstu pasidomėt visokiais astronominiais, fizikiniais ar dar kitokiais išradimais, atradimais. Anksčiau turėjau potraukį krepšiniui, bet laikui bėgant potraukis išblėso, kai supratau, kad nebūsiu NBA žvaigždė :D Aplamai tai sportu dar domiuosi, tačiau negalėčiau priskirti vienai sričiai, nes mėgstu daugeli. Kaip ir kiekvienas vyras, tai myliu ir automobilius, o labiausiai simpatizuoju BMW markės automobiliams. Svajonė tai BMW e60 koks 2,5 ar 3 litrų dyzeliukas.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Daug laiko leidžiu su draugais. Esu chebros žmogus, todėl draugai yra šventa ir nėra nieko už juos svarbiau. Be to mėgstu užsiiminėti vis kažkokia veikla ir pasikrapštinėti garažėlyje (deja iki mašinų nedaėjau, bet tikiuosi kažkada kokį American Muscle teks pakonstruot). Na ir kaip daugelis, dalį laiko skiriu Sarg.lt projektui, nes čia susiradau gan įdomių draugų, su kuriais visada galima padiskutuoti ar tiesiog smagiai praleisti laiką.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Acc buvo sukurtas 2010 metais birželio mėn, kai pirmą kartą pamačiau prisistatomąjį video videogaga.lt. Nors ir dažnai leavindavau pusei metų, tačiau niekad neduodavau savo acc kitiems žmonėms ir niekad negalvojau apie pardavimą.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Jei su freeroom serveriais, tai gal 7 metus
  • Kokius filmus mėgsti? Trilerius, veiksmo, komedijas. Paskutiniu metu patraukė ant biografinių dramų, kurios susijusios su sportu ar tiesiog yra gerai įvertintos IMDb vertintojų.
  • Kokios muzikos klausai? Neturiu vieno stiliaus. Kai esu vienas mėgstu roką, chill'ą su daug gamtos garsų ar savadarbių instrumentų, rusiškas dainas. Kai esu su draugais, tai daugumoj eina electro ir visos kitos club dainos, na o aišku prigėrus eina lietuviškos į trasą :D
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu dvarnešką vardu Sambuka, bet dabar foto kažkur nusimėčiusi. Žodžiu rudas taksas su kiaune maišytas, nes cucikas turi rausvą nosytę, dėl to ir kiaunė yra :D
  • Turi brolių, seserų? Taip, brolį ir sesę
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Baigti mokslus, sukurti šeimą, pasistatyti chatą, ir tada bandyt kažką mokslinio, kas pagerintų ateities kartų gyvenimą, be to kaip Alaus mėgėjui, apsilankyti bent kartą gyvenime Octoberfeste.
  • Kokie tavo privalumai? Draugiškas, visada geros nuotaikos (nors ir kaip sunku būtų viduje), mėgstu naujas pažintis, nes jos praskleidžia akiratį ir gali padiskutuoti pačiomis įdomiausiomis temomis, nesavanaudis, savarankiškas, nepasikėlęs, tiesiog paprastas bičas. Nu ir aišku turiu Dievo dovaną ir esu gabus moksluose, tai jei reiks kažko, kreipkitės :D. Na ir svarbiausias privalumas čj būtų, kad mėgstu ALŲ.
  • Kokie tavo trūkumai? Atrodau labai jaunas :/ (supras tie, kurių dažnai prašo pažymėjimo prie kasos) Dažnai draugai yra svarbiau visko, todėl būna įvairių problemų, šiek tiek esu tinginys. O daugiau nežinau. Tegul pasako komentaruose tie, kurie jau bendravo su manimi. Būtų malonu išgirsti :D
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
  • 1fa4139b08f383a7bf0c00e46db23f6f922.jpg 

  • c7d346a384805d0eddf9c7aa04439943110.jpg 

  • f5a290c29b2f201a83e8a59f16b39be4723.jpg 

  • 7f878f3480f48703322406f946948de839.jpg 

  • 985dc798a714c046b82f0f36c109236b643.JPG 

  •  86ef2bd6dc09b7b41fdae602f03e05db79.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...