Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dainius_Rawa

Ginklų Prekeivis(SŽ) V serija

Rekomenduoti pranešimai

Siulyčiau surasti dar pora įgarsinimui.

Yra tų įgarsintojų, t.y aš ir Kristijonas. :) Bet žinoma jų niekada nebus per daug. :D

 

Tobula! Palyginus su kitomis serijomis tai čia pati geriausia :D Galėjo būt šiektiek ilgesne, kurk toliau. Sėkmės!

Buvo 10 minučių sakėt per ilga :D tai viduriukas bus 5-6 minutės.

 

Apsauginis ranką pakelia po ~3 sekundžių. Ar neturėtu būti rankų pakėlimas iškarto, kai yra nusitaikomą į asmeny? Filmuke įgarsintojo balsas vietose priminė merginos (kalba kaip fyfa mergaitė - suprasit apie ką aš), tik storesnis balsas šiek tiek nei merginos ;)

O šiaip filmukas visai neblogas.

Šitas rimtas.

 

 

 

mldc, idomus filmas laukiu tesinio

 

O jis tikrai bus. :)

 

Idomus, bet galetu buti ilgesnis :)

 

Bus.

Laukiu kitos dalies :) . Žinoma dalys galėtu buti apie 8-9 minutes :)

Bus, bet 5-6 minučių,

 

Labai puikus filmukas. Geriausia vieta: "Tu ką galvoji kad aš toks durns kad pasakyčiau ? nebestumk šefuks taip žiauriai :D"

Čia jau ne mano išmislas buvo taip sakyti.

 

Įdomai man labai patiko,sekmės tau toliau

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau, ar į mano nuomonę atsižvelgsit. Tačiau ši serija nežinau, nėra labai gera kaip visi čia rašo. Norėtusi užkabinančio, čia maždaug užtenka parašyt net nereikia sukurt video. Nueina apsauginis į mašina ( iš nežinia kur) Paskambina kažkokiam loxūj,sako pradedam ( chūj znajet ką) nuvaro pas ta loxa. Pasako jog sektu abu tie lavonai paskui ji. Ir nušauna, logiška logiška. Siulyčiau pasižiurėti ,,The Taxist" Seriala dar kąnors, nes čia man gryna nesamonė. Bent siužeta normalu susikurkit ir tada filmokit kažka. Eina žudyt nešasi atsiputes sniper logiška logiška.  O tokia nuomonė čia kaip ,,Zjb patiko" galit ignoroti, nes 75% iš čia parašiusiu yra freeposteriai. Peace sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau, ar į mano nuomonę atsižvelgsit. Tačiau ši serija nežinau, nėra labai gera kaip visi čia rašo. Norėtusi užkabinančio, čia maždaug užtenka parašyt net nereikia sukurt video. Nueina apsauginis į mašina ( iš nežinia kur) Paskambina kažkokiam loxūj,sako pradedam ( chūj znajet ką) nuvaro pas ta loxa. Pasako jog sektu abu tie lavonai paskui ji. Ir nušauna, logiška logiška. Siulyčiau pasižiurėti ,,The Taxist" Seriala dar kąnors, nes čia man gryna nesamonė. Bent siužeta normalu susikurkit ir tada filmokit kažka. Eina žudyt nešasi atsiputes sniper logiška logiška.  O tokia nuomonė čia kaip ,,Zjb patiko" galit ignoroti, nes 75% iš čia parašiusiu yra freeposteriai. Peace sekmės.

šiaip ten ne apsauginis o Dainiaus brolis, kuris nori jį ištraukti iš nelaisvės (pažiūrėk ankstesnes serijas, ir suprasi apie ką aš), paskambino ne loxui, o draugui dėl pagalbos, nes nežinojo kiek apsauginių lauks, gal prireiks pagalbos, nuvarau pas tą "loxą" ir jei kas, kad padėtų atsišaudyti, jei apsauginių bus daug. Čia vėl: jei vienas ištaškyčiau kokius 8 tai būtų kaip "blade" filme, kai Wesley  ištaško daug vampyrų, tad pasikviečiu žmonių dėl viso pikto O sprendžiant pagal +rep kiekį, nemanau, kad freeposteriai rašo :) Ir dar: nors neprisi*isai dėl to, kad vienas įgarsinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau, ar į mano nuomonę atsižvelgsit. Tačiau ši serija nežinau, nėra labai gera kaip visi čia rašo. Norėtusi užkabinančio, čia maždaug užtenka parašyt net nereikia sukurt video. Nueina apsauginis į mašina ( iš nežinia kur) Paskambina kažkokiam loxūj,sako pradedam ( chūj znajet ką) nuvaro pas ta loxa. Pasako jog sektu abu tie lavonai paskui ji. Ir nušauna, logiška logiška. Siulyčiau pasižiurėti ,,The Taxist" Seriala dar kąnors, nes čia man gryna nesamonė. Bent siužeta normalu susikurkit ir tada filmokit kažka. Eina žudyt nešasi atsiputes sniper logiška logiška.  O tokia nuomonė čia kaip ,,Zjb patiko" galit ignoroti, nes 75% iš čia parašiusiu yra freeposteriai. Peace sekmės.

Visą nuomonę pasakė Mičius. :) Pirmą sykį tokia ilga nuomonė. :D Bet norėčiau pamatyti, ką tu sukurtum. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...