Eiti į turinį
Varis_Fernandas

Cabal 2

Rekomenduoti pranešimai

a4c4d4ee8831d99e9b9d1a0bab98a1e4741.jpg

 

         Sveiki, manau daugelis girdėjot bent jau pirmos žaidimo dalies pavadinimą, Cabal Online. Pats jį žaidžiau berods 2011 metais ir jis buvo vienas įdomesnių MMORPG žanro žaidimų. Kadangi pirmoji dalis gan pasenus, jau gan seniai nugirdau apie antrąją šio žaidimo dalį, Cabal 2, tačiau Europoje ji yra dar neatsiradus, kadangi nėra pilnai optimizuota. Tuo tarpu Korėjoje antroji šio žaidimo dalis gyvuoja jau pora metų. Šiuo metu Europoje-Amerikoje vyksta vadinama Closed Beta Testing stadija, kuri prasidėjo šiandien 5 ryto ir tarpais po 5-10 valandų galima bus žaisti iki Kovo 4 dienos, pagal nustatytą grafiką. Labai džiaugiuosi, jog ir man pavyko patekti į CBT, kadangi į jį atrenka toli gražu ne visus užsiregistravusius, aš pats pasirašiau žaidimo testavimui prieš ~3 mėnesius. Manau labai nesigilinsiu į techninę žaidimo sritį, tik šiek tiek aprašysiu 6 žaidimo klases:

Force Blader - rumpai tariant melee assasinas, kuris turi porą ranged spellų. Pasižymi dideliu burst damage, tačiau nėra ypatingai tanky.

Force Shielder - tankas, kuris turi daug cc(crowd control). Nešioja vienoje rankoje kardą, kitoje skyda

Force Archer - žaidimo lankininkas. Visos jo attackos yra iš didelio nuotolio, tad yra ganėtinai saugus. Tačiau nėra tanky, todėl negali pasipriešinti sunkiai jėgai, prišokusiai tiesiai prieš nosį.

Priest - healeris, kurio nebuvo pirmoje žaidimo dalyje.

Wizzard - AOE meistras(turi daug spellų, kurie paveikia ne pavienius taikinius, bet jų grupes). Turi ypatingai didelį damage, daug crowd control spellų.

Warrior - Turintis subalansuotą damage ir tankiškumą. Nešioja vieną didelį kardą.

P.S. Kaip pastebėjote, nėra bladerio :)

 

Pora nuotraukų iš šiandienos žaidimo:

 

19b92cd8bf9095a6baa53898d5dc253a918.jpga66a54167858cbab4ce2aac394722ae5824.jpg

50a851be4d0c691092d397dfdca2121e463.jpg84153ae204a2a884b7bf351c7c93da9d506.jpg

 

MANO Gameplay:

 

 

Daugiau info apie žaidimą: http://www.cabal2.estgames.com/

Jeigu turite klausiimų, kreipkites.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...