Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Minde_Auto

[ MAPP ] San Fierro Wang Cars

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi norėčiau jums pristatyti savo Wang Cars. Komentaruose parašykite, ko trūkta, kas blogai ? Būtinai pataisysiu jeigu kas bei laisvai reiškite savo nuomone :) Enjoy

 

 

 

 

nu nezinau, toks normalus pem ant pem, nes nieks nepakeista, kelios tvoreles uzdetos ir pan., ir dar kas uzkliuvo tai ta vieta sraigtasparniui nusileisti apacioj prie ivaziavimo. Statei, dejai stulpus ir nepagalvojai, kad jeigu rimtai sraigtas ten tuptu jam tie stulpai maisytu :D

Viska apgalvojau, bandžiau, viskas kuo puikiausiai leidžiasi ir netrukdo, pakeistos visos tvoros, pažiūrėk kaip dabar ten atrodo viskas, kreivai sudėta.

 

 

Gražu, bet nelogiška. Nes atrodo nesąmonė - namas ant automobilių salono stogo.

Dabar yra tas pats...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu nezinau, toks normalus pem ant pem, nes nieks nepakeista, kelios tvoreles uzdetos ir pan., ir dar kas uzkliuvo tai ta vieta sraigtasparniui nusileisti apacioj prie ivaziavimo. Statei, dejai stulpus ir nepagalvojai, kad jeigu rimtai sraigtas ten tuptu jam tie stulpai maisytu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai neblogas darbas tik kad man labai keistai jau tas nusileidimas spec lektuvui atrodo ten biski sunku butu nusileisti geriau badarytum nusileidima kitoje vietoje. 9,5/10 ta tik viena smulkmena...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar būsiu spicelei išskirtinis ir sakau darbas nepatiko, kodėl ? Todėl, nes nieko naujo nematau, tik kažkas kažkiek pakeista, bet ir tai man asmeniškai nepatiko. Kur yra ant wang cars stogo namas su statomu vidum, tikrai nelogiškai atrodo, toks didelis namas, ant pastato. ( dabar gerai, jog stovi toks mažas namas už kreditus ant stogo ir pasakyčiau, jog dabartinis wang cars yra gražesnis už šitą ( čia mano nuomonė ) ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...