Eiti į turinį
John_Falcon

League Of Legends ar Dota2?

  

45 balsai(-ų)

  1. 1. League Of Legends ar Dota2?

    • League Of Legends
      36
    • Dota2
      9


Rekomenduoti pranešimai

Pavyzdžiui?

Dotos grafikos geresnės, 10x sunkiau žaist nei lol t.y. įdomiau, ten viskas priklauso nuo itemų, ne taip kaip lole, daugiau galimybių, nėra lenkų kurie nemoka žaisti ir rėkauja, nereikia pirkti herojų, gali žaisti su kuriais nori. Dar privardinčiau, bet per tlf nepatogu rašyti. Aš spaudžiu dota, žaidžiu jau2 metus ir neatsibodo, priešingai nei lol'as.

.

Man toks įspūdis, kad tu apie lol'ą žinai tik iš draugų pasakojimų, o pats, net nebandes. Lolo grafikos man asmeniškai yra žymiai gražesnės ir paprastesnės, nes Dotoj, net nesigaudai kokios ten textūros nesamoningos, del to, kad dota sunkesnė aš sutinku, tačiau tai nedaro lolo prastesniu žaidimu, tai tiesiog daro jį smagesniu, del tų tavo ''Herojų'' kuriuos normalus žmonės vadina Championais visiškai nusišnekėjai, na ir kas, kad juos pirkt reik, tai yra puiki paskata žaidėjui atsirakinėti naujoves, o ne išbandžius visus Champus mesti žaidimą, ten kažką apie Itemus kalbjai ar kaip? tipo Lole Itemai nesvarbus? kažkaip juokingai skamba. Abu žaidimai yra geri, abu bandžiau ir patiko tačiau lolas mano galva yra daug kartų geresnis, pats jau lošiu 4 metus ir esu nemažai pasiekęs. Ten kažkas manes prašė paargumentuoti kodėl lolas geresnis, štai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man toks įspūdis, kad tu apie lol'ą žinai tik iš draugų pasakojimų, o pats, net nebandes. Lolo grafikos man asmeniškai yra žymiai gražesnės ir paprastesnės, nes Dotoj, net nesigaudai kokios ten textūros nesamoningos, del to, kad dota sunkesnė aš sutinku, tačiau tai nedaro lolo prastesniu žaidimu, tai tiesiog daro jį smagesniu, del tų tavo ''Herojų'' kuriuos normalus žmonės vadina Championais visiškai nusišnekėjai, na ir kas, kad juos pirkt reik, tai yra puiki paskata žaidėjui atsirakinėti naujoves, o ne išbandžius visus Champus mesti žaidimą, ten kažką apie Itemus kalbjai ar kaip? tipo Lole Itemai nesvarbus? kažkaip juokingai skamba. Abu žaidimai yra geri, abu bandžiau ir patiko tačiau lolas mano galva yra daug kartų geresnis, pats jau lošiu 4 metus ir esu nemažai pasiekęs. Ten kažkas manes prašė paargumentuoti kodėl lolas geresnis, štai.

Pagaliau normalus komentaras, pabandymui parsisiunčiau lolą ir patiko visai pradėjau žaisti

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man toks įspūdis, kad tu apie lol'ą žinai tik iš draugų pasakojimų, o pats, net nebandes. Lolo grafikos man asmeniškai yra žymiai gražesnės ir paprastesnės, nes Dotoj, net nesigaudai kokios ten textūros nesamoningos, del to, kad dota sunkesnė aš sutinku, tačiau tai nedaro lolo prastesniu žaidimu, tai tiesiog daro jį smagesniu, del tų tavo ''Herojų'' kuriuos normalus žmonės vadina Championais visiškai nusišnekėjai, na ir kas, kad juos pirkt reik, tai yra puiki paskata žaidėjui atsirakinėti naujoves, o ne išbandžius visus Champus mesti žaidimą, ten kažką apie Itemus kalbjai ar kaip? tipo Lole Itemai nesvarbus? kažkaip juokingai skamba. Abu žaidimai yra geri, abu bandžiau ir patiko tačiau lolas mano galva yra daug kartų geresnis, pats jau lošiu 4 metus ir esu nemažai pasiekęs. Ten kažkas manes prašė paargumentuoti kodėl lolas geresnis, štai.

del tų tavo ''Herojų'' kuriuos normalus žmonės vadina Championais visiškai nusišnekėjai

 

Jei lolą loši tai nereiškia, kad visi turi ir vadintis championais... Dota heroes, smite gods, lol champions, hots(heroes of the storm) heroes irgi, hon(heroes of newerth)heroes irgi. Daugiau tų tokių žaidimų nežinau, bet kad jau loši lolą ir bandai lygint tai nemėgink kelt savęs virš kitų ir stumt kad nenormalūs kas nevadina championais žaidimo veikėjų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neseniai kažkaip vėl išbandžiau LoL (nežaidžiau daugiau kaip metus) ir susidariau įspudį, kad niekas nepasikeitė. Deda naujus champus, kaip ten jie vadinasi, pakeitė map'o textūras ir kelis naujus itemus įdėjo.
Dota irgi per daug update nedaro, bet jeigu padaro, tai jau būna galingas, kuris keičia daugelio herojų žaidimo eigą.
Dotoj yra sunkesnis last hit'inimas, animationai geriau išdirbti (lole tik paspaudus jau apsisuki ir bėgi), visi hero yra free ir jų negalima kelti dėl savo valios, visi yra vienodi (lol'e visokios runos ir masteries ar kaip ten).
Mačiau, kad kažkas sakė, kad mažai lietuvių yra, bet pasikapsčius, jų tikrai yra ir tikrai nemažai. Tiesiog visi žaidžia savoj hebroj ir jiem gerai.

Nesakau, kad Dota 2 yra geresnis, čia yra kiekvieno skonio reikalas, bet man kažkada LoL tikrai patiko, kaip žaidimas, bet kai gavau naują pc, Arvydas_Fezzed pasiūlė pažaist Dota, pamokė ir kažkaip likau ten. Story of my life

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nematau tikslo žaisti dota2, viskas atrakinta. Kaip ten sakė per dota2 itemai yra. Tai per lola yra masteries/runes :D

Kas kalbėjo apie item, tai turėjo omeny, kad active itemų daugiau(gal ir bendrai itemų) negu lole ir šiaip dotoj itemai daugiau keičia žaidimą nei lole tarkim divine rapier prideda 300dmg į hitą, bet jei mirsi tai tas rapierius iškris ir jį paimt gali bet kuris žaidėjas, net ir priešų komandos nariai, kas greit gali pakeisti žaidimą. O runos/masteries jau duoda pranašumą prieš pradedant žaist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na aš asmeniškai ganėtinai ilgai žaidžiau lol'ą, tas žaidimas tikrai mane sudomino, Korni jai rėki, kad tipo ten daug lenkų ir tt, tai lenkai tik EUNE žaidžia kaip sakė Rudovv, šiaip kiek girdėjau tai DOTOJ daugiau ten tų funkcijų, tačiau nežinau, man asmeniškai lol'as yra geresnis.

Redaguota , redagavo Darkflame_Rabbit
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...