Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Tadas_Bugliakovas

Nereguoja serveris

Klausimas

Sveiki, prisijungiu vakare į servą, ir neina žaist. lagina žiauriai, arba išvis neina žaisti. internetas veikia be priekaištu. per samp meniu iprastas ping 60

 8f82c50862698c7e25d9cff4aa79fafa753.png

. Bandžiau eiti į kitus servus. lyg viskas gerai. serveryje paspaudus tab 

744ce5e556d9fcf202f50c64d7850469131.png

. kas galėjo atsitikti?

 

Tam kuris padės, bus atsilyginta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

7 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Ištikro jeigu žaidimą modiniesi gali būti įvairiausi lagai, tiesiog kartais viename serveryje viskas bus tvarkoje - kitame jau bus prasčiau, prisimenu man kildavo problemų dėl tokių modų : Mašinos, mašinų ratai ir visą kitą. Tai jeigų yra kažkas panašaus - atsižvelk į modus.

 

Jeigu interneto bėdos.. Tai krč pabandyk tiesiog restartuoti savo " modemą ", dažnas atvejis jog daug kam pasibugina viskas ( taip būna ir man ).

 

Antroje fotkėje matau jog net nerodo nei xp nei pingo, tai varkė yra tame jog dar gauni - DDos ataką, ne stiprią, bet tavo greičiau sumažėja kur kas labiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ištikro jeigu žaidimą modiniesi gali būti įvairiausi lagai, tiesiog kartais viename serveryje viskas bus tvarkoje - kitame jau bus prasčiau, prisimenu man kildavo problemų dėl tokių modų : Mašinos, mašinų ratai ir visą kitą. Tai jeigų yra kažkas panašaus - atsižvelk į modus.

 

Jeigu interneto bėdos.. Tai krč pabandyk tiesiog restartuoti savo " modemą ", dažnas atvejis jog daug kam pasibugina viskas ( taip būna ir man ).

 

Antroje fotkėje matau jog net nerodo nei xp nei pingo, tai varkė yra tame jog dar gauni - DDos ataką, ne stiprią, bet tavo greičiau sumažėja kur kas labiau.

modų nėra, išskyrus vieną, kuris rodo hp ir armor. internetas lyg ir geras. apie ddos ir as masciau, bet pagalvojus mano situacija, priesu kaip ir neturiu, nesu svarbus asmuo kaip koki direktoriai ar igaliotiniai, pinigu ar seip vertingu daiktu neturiu (Kad bandytu turta prievartaut) tai kaskaip ir ddos atakas atmesciau, bet kas cia zino. visko gali nutikt ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...