Eiti į turinį
Tomas_Powee

Kauno Žalgiris 15 / 16 | Lietuvos rytas 15 / 16 .

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi kas gyvi kas nelabai , norėčiau padiskutuoti apie artėjantį sezoną ir apie Lietuvos grandus ir eurocupo komandą tiksliau jų sudetys taigi rašom sudetis tuo tarpu LKL'e vyksta kovos ir po biškį aikškėja ,kad Žalgiriui ir vėl nėra lygių  :lol: Taigi štai mano sudėtys ir prašau jūsų pls rašykit tik tokias sudetis kurias sugebėtų surinkti ir nepradėkit svaigt apie lebronus ir kitus  :lol:

 

• Kauno Žalgiris 15 / 16 metų sudetis : 

 

Jeigu gerb P.Motierūnas sieks kažko galbūt sieks prasibrauti į TOP8 eurolygoj tai manau realu surinkti ir tokią tikrai pajėgią sudėti pagal mane tai sudėtis bus tokia :


PG (įžaidėjai) - Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Will'as Cherrys.

SG (atakuojantys gynėjai) - Artūras Milaknis, Tomas Dimša, Justin Dentmon.

SF (lengvasis kraštas) - USA Žaidėjas / Sim-Sander-Vene.

PF (sunkusis kraštas) - Paulius Jankūnas , USA žaidėjas / Donatas Tarolis.

C (centras) - Artūras Gudaitis, Robertas Javtokas, ir labai gerai būtų amerikietis .

Vyr.Treneris - Gintaras Krapikas.

Manau tokia komanda tikrai pajėgi prasibrauti į TOP8 ir be vargo laimėti LKL žiedus. Aišku su finansais tikrai nėra viskas geriausia ,tačiau manau visai reali tokia sudėtis ,o jūs kaip galvojate ar reali tokia sudėtis ? Ar norėtumėte patys tokios sudėties. Manau viskas čia yra perfecto ,tačiau jeigu liktų pinigų galimėtų dar kokį Deividą Gailių prigriebti ,tačiau nemanau ,kad jis pats norėtų žaisti Žalgiryje..

 

Dar norėčiau pridurti dėl Žalgirio sudėties : Vietoj amerikiečio centro pozicijoje galėtų būti Mindaugas Kupšas kaip pakaitalas Robiui ir Artūrui . O tiek Cherry tiek Dentmonas nekainuotų tiek manau na ,kad ir kainuotų. Kiti amerikiečiai dar 500 tūktančių eurų. O lietuviai kas tikrai atsidavę Žalgirui ir žaidžia ne dėl pinigų ,o dėl komandos pažais ir už tūkstančius ,o ne milijonus :) Manau apie ~2milijonus tikrai viskas čia okey. Atsižvelgiant į tai ,kad šį sezoną Žalgirio biudžetas buvo ~2 milijonai galbūt bus dar ir daugiau kitame sezone.Manau tokia komanda tikrai pajėgi prasibrauti į TOP8 ir be vargo laimėti LKL žiedus. Aišku su finansais tikrai nėra viskas geriausia ,tačiau manau visai reali tokia sudėtis ,o jūs kaip galvojate ar reali tokia sudėtis ? Ar norėtumėte patys tokios sudėties. Manau viskas čia yra perfecto ,tačiau jeigu liktų pinigų galimėtų dar kokį Deividą Gailių prigriebti ,tačiau nemanau ,kad jis pats norėtų žaisti Žalgiryje..





Lietuvos ryto komandos 15 / 16 sudėtis : 

 

PG - Adas Juškevičius , Žygimantas Janavičius.

SG - Rokas Giedraitis / USA žaidėjas.

SF - Gediminas Orelikas ,Mindaugas Lukauskis, Terence Kinsey ar kaip ten :D

PF - Kšyštofas Lavrinovičius / USA žaidėjas.

C - Antanas Kavaliauskas , Julius Jucikas.

 


Adas su Žygimantu - 10'000 eurų

Rokas ir Legionierius - 25'000 eurų

Gediminas , Lukauskis ,Terence - 35'000 eurų.

Kšyštofas ir Legionierius - 35'000 eurų.

Antanas ir Julius - 25'000 eurų.

Paėmus grubiai čia - 140'000 eurų žaidėjams.

Visos kitos išlaidos dar apie 60'000 eurų.

Na manau 400'000 eurų galbūt ir realu...

 

 

Zalgiris_vs_Rytas-682x1024.png
 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kupšas Žalgiryje ? Rimtai?  Jau man pakako jo vieno sezoną pamatyti, kad kol kas iš jo nelabai, kas gaunasi.. Gudaičio kitam sezonui neišlaikys, nes Gudaitis pasiruošęs eiti į NBA, nors dar anksti, bet susidomėjimas juo yra labai didelis. Dentmona gali iš tikrųjų pasiimti Žalgiris, nes kaip pats jisai sakė, kad būtų šį sezoną grįžęs, bet jau buvo po laiko registracijai.. Gerai, kad Andersono čia nėra, nes jo išlaikyti absoliučiai neįmanoma :D Jis žais NBA arba pajėgiausiame Eurolygos klube kitą sezoną. Apie Lietuvos ryta, tai Orelikas šiaip žaidžia 4 numeriu Lietuvos ryte, Giedraiti statys į 3 numerį, būtų antram numeriui išlaikyti Billy Baroną, nes šitas vyrukas turi potencialo, o kur Gecevičius ? Jo tikrai niekas nemes ir jis niekur neis.. Kavaliauskui reikia pamainos, nes jį tikrai pasiims geras klubas kitas ir išpirka sumokės nemažą. Kiek žinau, Lietuvos Ryto biudžetas yra apie 2mln euru ( ~7mln Litų), o Žalgirio yra 4mln eurų ( ~14mln Litų), tai manau už šiuos pinigus galima būtų nusipirkti ne vieną gerą žaidėja, bet kaip patys žinome Žalgirio biudžetas vis mažėja, nes norima gražinti skolas.. Žinau, kas net Javtokas už Žalgiri žaidžia tik už 1mln Litu.. Kaip jam prieš tai mokėjo apie 2mln litų.  Apie Lietuvos Ryta manau, kad jiems reikia panašios komplektacijos kaip buvo 2012/2013 sezone, komanda buvo sukomplektuota puiki pasieme nemažai nelabai žinomu žaidėju, kurie turi potencialo nukeliavo labai daug. Apie Lietuvos Ryta daug kas dabar šneką nežinodami realios situacijos. Mano tėvas pakankamai gera pažįsta Vainauską ir pagrindinis atsakymas, kodėl žaidžia dabar LR arenoje ir, kodėl ten tiek mažai žmonių, tai dėl to, nes jis yra susipykęs su Siemens arenos savininku ir dėl to nesinuomoja Siemenso + dabar už bilietus gauna pinigų į biudžetą. O į LR arena žmonės neina, nes ten rėmėjų bilietų ir abonentų sudaro gal 60 proc salės, buvo man kartą, kad norėjom pirkti bilietus sako nėra.. nors salėje 20proc ar 30proc laisvu vietu.. + ten yra labai nepatogu, nes virš galvos tau pučia, labai lengva per šalti. Pvz mano nemažai pažįstamų sako neis į rungtynes tol, kol vėl nežais Siemense, nes tą LR arena labai nepatogi, kėdės kietos, pučia visur + bilietai tik aukštai, nes žemai daug remejų vietu.. Tai va.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kupšas Žalgiryje ? Rimtai?  Jau man pakako jo vieno sezoną pamatyti, kad kol kas iš jo nelabai, kas gaunasi.. Gudaičio kitam sezonui neišlaikys, nes Gudaitis pasiruošęs eiti į NBA, nors dar anksti, bet susidomėjimas juo yra labai didelis. Dentmona gali iš tikrųjų pasiimti Žalgiris, nes kaip pats jisai sakė, kad būtų šį sezoną grįžęs, bet jau buvo po laiko registracijai.. Gerai, kad Andersono čia nėra, nes jo išlaikyti absoliučiai neįmanoma :D Jis žais NBA arba pajėgiausiame Eurolygos klube kitą sezoną. Apie Lietuvos ryta, tai Orelikas šiaip žaidžia 4 numeriu Lietuvos ryte, Giedraiti statys į 3 numerį, būtų antram numeriui išlaikyti Billy Baroną, nes šitas vyrukas turi potencialo, o kur Gecevičius ? Jo tikrai niekas nemes ir jis niekur neis.. Kavaliauskui reikia pamainos, nes jį tikrai pasiims geras klubas kitas ir išpirka sumokės nemažą. Kiek žinau, Lietuvos Ryto biudžetas yra apie 2mln euru ( ~7mln Litų), o Žalgirio yra 4mln eurų ( ~14mln Litų), tai manau už šiuos pinigus galima būtų nusipirkti ne vieną gerą žaidėja, bet kaip patys žinome Žalgirio biudžetas vis mažėja, nes norima gražinti skolas.. Žinau, kas net Javtokas už Žalgiri žaidžia tik už 1mln Litu.. Kaip jam prieš tai mokėjo apie 2mln litų.  Apie Lietuvos Ryta manau, kad jiems reikia panašios komplektacijos kaip buvo 2012/2013 sezone, komanda buvo sukomplektuota puiki pasieme nemažai nelabai žinomu žaidėju, kurie turi potencialo nukeliavo labai daug. Apie Lietuvos Ryta daug kas dabar šneką nežinodami realios situacijos. Mano tėvas pakankamai gera pažįsta Vainauską ir pagrindinis atsakymas, kodėl žaidžia dabar LR arenoje ir, kodėl ten tiek mažai žmonių, tai dėl to, nes jis yra susipykęs su Siemens arenos savininku ir dėl to nesinuomoja Siemenso + dabar už bilietus gauna pinigų į biudžetą. O į LR arena žmonės neina, nes ten rėmėjų bilietų ir abonentų sudaro gal 60 proc salės, buvo man kartą, kad norėjom pirkti bilietus sako nėra.. nors salėje 20proc ar 30proc laisvu vietu.. + ten yra labai nepatogu, nes virš galvos tau pučia, labai lengva per šalti. Pvz mano nemažai pažįstamų sako neis į rungtynes tol, kol vėl nežais Siemense, nes tą LR arena labai nepatogi, kėdės kietos, pučia visur + bilietai tik aukštai, nes žemai daug remejų vietu.. Tai va.

Gudaitis liks Žalgiryje dar 2 sezonam. Pats sakė :) Atsimink nieks jo pirmu ratu nešauks ,o iš 2 rato negarantuoja kontrakto ir išvis jo negauna galima sakyti ir pats sakė jeigu ir gaus dar prašys ,kad bent pora metų pažaistų eurolygoje + jis turi sutarti 2 metams ,o apie rytą tai kaip buvo taip liks eurocupo sudėtis. Kupšas tikrai geras pakaitalas būtų jeigu nesidomi krepšiniu gali nieko čia nekomentuoti ,nes Kupšas šiame sezone labai patobulėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žalgirio sudėtį tai tikrai nerealią parašei: Kalnietis, Dentmon, Cherry, Lekavičius, Milaknis kaip jie laiką pasidalintu? Jau nekalbant kad pirmų 3 algos ir būtų didžiausios komandoje. Kaip 3 centro tikrai amerikiečio neims jau tada kažką iš jaunesnių imtu jei reikėtų. SF visai realu, kad po tokių kelių sezonų Žalgiris paimtu Kleizą sezonui kad atsigautu, bet būtų rizikos kad vėl loš kaip EA7... Ulanovas manau tikrai liks komandoje, o Dimša su Taroliu bus skolinami, taip pat Arnas Butkevičius manau gali būti paimtas ir (arba) Gailius. Visai reali gynėjų grandis būtų:

PG. Kalnietis, Lekavičius

SG. Milaknis, Gailius ir Cherry/Dentmon per abi pozicijas 

 

O rytas tai man px, bet su tokia sudėtimi tai vėl jie Eurocupe net į ketvirfinalį nepatektu :D Kšyštofu, Barronu, Leslie, Moseriu, Valeika ir Jasaičiu jiems reikia atsikratyt nes naudos iš jų nedaug, o algos kaip spėju nemažos. Nežinia dar ar Jucikas patems ryto lygį. Ryto vietoje bandyčiau prisiviliot į komandą Darjušą, Gailių, Butkevičių, Zavacką ir kokį gerą legionierių PF pozicijoje manau gautūsi tikrai rimta Eurocup komanda. Ai dar apie Kšyštofą tai jį galima būtų pasilikti tam, kad Darjušą būtų lengviau prisiviliot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gudaitis liks Žalgiryje dar 2 sezonam. Pats sakė :) Atsimink nieks jo pirmu ratu nešauks ,o iš 2 rato negarantuoja kontrakto ir išvis jo negauna galima sakyti ir pats sakė jeigu ir gaus dar prašys ,kad bent pora metų pažaistų eurolygoje + jis turi sutarti 2 metams ,o apie rytą tai kaip buvo taip liks eurocupo sudėtis. Kupšas tikrai geras pakaitalas būtų jeigu nesidomi krepšiniu gali nieko čia nekomentuoti ,nes Kupšas šiame sezone labai patobulėjo :)

Nu, tai, kad aš ir duomuosi ir jį žaidžiu.. Atsimenu buvo graudu žiūrėti kaip jisai Žalgiryje žaidė.. O pas Estus lygoje, Lietuvos NKL žaidėjai pasidaro įspudingas statistikas, tai, kad nėra čia ko norėti. Pamenu siautėjo jis Lietkabelyje, atėjo į Žalgiri šuda malė..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu, tai, kad aš ir duomuosi ir jį žaidžiu.. Atsimenu buvo graudu žiūrėti kaip jisai Žalgiryje žaidė.. O pas Estus lygoje, Lietuvos NKL žaidėjai pasidaro įspudingas statistikas, tai, kad nėra čia ko norėti. Pamenu siautėjo jis Lietkabelyje, atėjo į Žalgiri šuda malė..

 

Heh  :lol: Aš nekalbu apie rodiklius aš kalbu apie fizinį pasirengimą ir įgautas žinias :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Apie, Dentmoną jie šneka :DD. Nu jus krw nebejuokinkit, apie cherry irgi pasvajokit.

Tai kad abeju kainos nera dar tokios dideles, bet Cherry jau sake kad i nba bandys, o Dentmonas pats noretu i zalg ir jam jau 31 lygtais bus tai tokio amziaus gynejus nba retai kada ima. Jei nei Kalniecio nei Milaknio nepaima nba tai jam vietos neliks, bet jei paima bent 1 tai jis idealus variantas butu pakeist kazkuri is ju. Kleiza vietoj Songailos ir dar Gudaitis lyg nera patenkintas zaidimo laiku, tai jeigu paliktu Darjusa galima i jo vieta pasiimt, kadangi 36 jam jau bus kaina tikrai neturetu but didele, bet palosia dar tikrai gerai, tik traumu rizika didele. + Dar labai svarbu, kad Saras liktu nes jo itaka manau labai didele o ypac PG. Manau tokia komanda butu pajegi i el astuntfinali patekt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...