Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Arminas_Humer

500k

Klausimas

Sveiki, kai atsisiunčiu TS3 overlay pluginą manęs prašo atidaryti per kažkokią programą instalui, kurios pas mane kompiuteryje nėra, o per video atsidaro kaip instalas, KOKIĄ MAN PROGRAMĄ REIKIA ATSISIŲSTI, KAD TĄ PLUGINĄ ATIDARYTŲ KAIP INSTALĄ, KAIP PARODYTA VIDEO? padėjusiam duosiu 500k


 


kaip yra video:


 



Ph5uUMt.png



kaip yra pas mane: (prašo programos, per kurią atidaryčiau):



78PPTMi.png


 


 


 



Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

15 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

kai išmetė tą lentelę pasirenki ant TS ir spaudi gerai,poto spaudi instal,paprašys perkrauti TS,perkrauk ir poto eik į options ir plugins ir bus kairėj pusėj pasirinkti varnele: TS3 overlay plugin

 

tame ir bėda, kad tos lentelės išvis neturi mesti, nu nėra programos kompe, kad galėčiau instaliuot tą failiuką, kurį atsisiunčiau, kai padarau kaip tu sakai (jau viršuj apie tai buvo parašyta), atidaro tiesiog TS lentelę ir viskas, o instalo overlay plugino neišmeta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsisiųsk seną teamspeak 3 versija, kur yra lentutė ( 3.0.10 ). Vėliau toliau manau pats žinai, kiek prisimenu ten reikia uždėti varnelę ir jau tu turėsi žaidime lentelę, o kaip norėsi eiti į tam tikrą ts, tai tavęs prašys atsinaujint ir tu atsinaujinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...