Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kristis_Lada

Ernestas_Blue

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rytis_Sandwich 
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Ernestas_Blue 
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): jis tipo galvoja kad as jam ten kazka padariau del saudymo... pats nezinau... nu ir pradejo ten rasinet tipo lazda turi du galus.. nu taip ir supratau kad nores nuddosint, spekit kas buvo..

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys): 3lvl admin

5. Įrodymai (BŪTINA):

"Lazda turi 2 galus" cia kaip grasinimas

b9985aa145079b97c093c3b007d7d043965.png

Visi esc

25e37c2294aabda89e84d7361fa2f9b6332.png

cia finalas (Connection lost)

5343e418e58b1251b1911790753225db236.png

 

Pridedu: ;DD vel bandau? wtf.. pirma karta rasau del tokiu dalyku... kakoi fotoshopindamas... ir nejuokauk... 

 

<22:20:09> "*Sumustinis" dropped (connection lost)

gerai kad draugelis nukopino sita

 

Pridedu2 : nebesimazink ten, prisibazarinai, nuddosinai... ir fsio. db atsakyk. Paciam nekeista?  atmaske... 22:11 rasau kad turi 2galus, uz 7min as luztu, kaip tik laikas susizinot ip....

 

Pridedu3: atsisveikink su PD uz savo zaidima su ddos programom, laukiam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rytis_Sandwich 

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Ernestas_Blue 

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): jis tipo galvoja kad as jam ten kazka padariau del saudymo... pats nezinau... nu ir pradejo ten rasinet tipo lazda turi du galus.. nu taip ir supratau kad nores nuddosint, spekit kas buvo..

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys): 3lvl admin

5. Įrodymai (BŪTINA):

"Lazda turi 2 galus" cia kaip grasinimas

b9985aa145079b97c093c3b007d7d043965.png

Visi esc

25e37c2294aabda89e84d7361fa2f9b6332.png

cia finalas (Connection lost)

5343e418e58b1251b1911790753225db236.png

 

labas nieko as neddosinau ir net nemoku :DDDD ka tu cia nusisneki, tesiog pasakiau jog lazda turi du galus nes tu bandai mane ismesti is PD fotoshopindamas ir pasakiau jog tau grys tas pats, jei busi kazkokiam darbe tave kaziolins kazkas, tai kad nenusisnekek ir vel tu nori mane ikisti i VDB, nors parasyciau tau sekmes ir viskas? tipo irgi i VDB? :LD as irgi galiu padaryti jog man butu visi esc tesiog jei pvz tavo intikas lievas keliu kazka arba kraunu dideli folderi ir viskas visi esc, arba isvis galima isjungti savo roteri :D tai kad nereikia cia sneket nesamoniu :)

papildau: ir ka tai irodo? :D sakau galiu isjungti routeri ir irgi lusiu nors tu tik butum parases man "Sekmes" ir nufotkinsiu jog man visi esc ir veliau luzau tai ka des i VDB? :D ne  tu toks man juokmingas

Pildau: tai kad neatsimazinu tiesa sakau, taip jau uzknisai, bando i  VDB ikisti, padaryti kad nedirbciau PD, o tau paciam neatsibodo? vsio uztenka laukiam Lenny_Mob verdikto

 

 

Pridedu3: atsisveikink su PD uz savo zaidima su ddos programom, laukiam

 Va dar karta irodo jog nori man pakenkti kad nedirbciau pd nes tave uzbaninau uz relog :D sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...