Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rokas_Varno

Rokas_Varno

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Rokas
  • Pravardė? Varona, Rockis, Bolboa, Koldūns, Ir dar daug visokių.
  • Amžius? 15. 1999-09-09
  • Zodiako ženklas? Mergelė :)
  • Kur gyveni? Gyvenu truputuką už Vilniaus, tai čia bus netoli Rastinėnų, nuosavam name.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Lankau boksą, kartingų būrelius. Esu turėjęs ne vieną motorolerį, bet tiesiog sutvarkau ir parduodu, tai vis šis tas navaras.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Dalyvauju lenktynėse, statau savo namelį medyje(turbūt sesei atiteks). Mėgstu važinėti dviračiu. Vasarą dirbu prie ūkio.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Pirmą savaitę.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Daug labai žaidžiu sampą. Ypač ROLEPLAY tipo serverius. Ten žaidžiau ~3m.
  • Kokius filmus mėgsti? Visus išskyrus siaubo.
  • Kokios muzikos klausai?
    Kažkas panašaus. Bet ir tokios visai nieko 
    Labiau prie senos esu. Bet klasika irgi patinka.
  • Mėgstamiausias sportas? Turbūt boksas, ir kartingų lenktynės, jeigu tai skaitosi kaip sportas :X
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Will Smith, Vin Diesel, The Rock.
  • Kas yra tavo autoritetas? Mano tėtis turbūt.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Pritraukė savo sistema, bei žaidėju kiekiu.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu. Bet foto neturiu.
  • Turi brolių, seserų? Turiu sesę, kuriai 3m.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Užauginti sveiką sūnų(turbūt per anksti apie tai galvoju), nusipirkti didelį visureigį, pastatyti namą.
  • Kokie tavo privalumai? Kad ir kokia kliūtis man bus priešaky, aš ją įveiksiu, nepasiduodu be kovos. Vadovaujuosi posakiu "veiksmas lygus atoveiksmiui"
  • Kokie tavo trūkumai? Kantrybę turiu, bet ne geležinę. O geležis kaip žinom tai rūdija. O jeigu jau ta geležis prarūdijo, tai laikykis :)
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

    749ab210c2ddc7bed8ddfadc845087a1307.jpg

    93e8990d8988832778ee180094e73414360.jpg

    a060fbef30ff9435f5aff4dfab3cd280322.jpg

    928f80fd66122eb91625579d8c60122f339.jpg

    b383b789fffd0b01888c47b6182d91fe34.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...