Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kevin_Turner

Rokas_Diedrei

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:


  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Diedrei
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Važinėjau po san fierą kol pamačiau 2 žmones besišaudant. Privažiavau prie pat, kad galėčiau surinkti visus įrodymus už šaudymą į civilius kadangi dirbu SWAT'u, bet jie tada pradėjo šaudyti ir į mane kaip pašalinį. Galiausiai Rokas_Diedrei nusprendė nustoti šaudyti į mane ir pradėjo toliau šaudyti tą civilį tada jis ir prisigavo save naudojant aim'ą. Jis buvo nusisukes nuo manęs aš važinėjau už jo ir kažkokiu būdu vis pataikydavo į mane, o ne į tą civilį į kurį taikėsi. Kai miriau nutraukiau filmavimą, kad galėčiau peržiūrėti pats tą video ir pasitikrinti koks žaidėjas į mane čia ką tik šaudė, kad neapkaltinčiau ne tą žaidėją (tai užtruko 30 sekundžių). Kai pasitikrinau grįžau į žaidimą, kad nufilmuočiau to žaidėjo pingą ir jo informacija /info žaidime . Tada naudodamasis Sony Vegas sujungiau tuos video kartu, kad viskas būtu kuo aiškiau ir tiksliau.
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): - 
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: https://www.youtube.com/watch?v=zdijzXXwuAY
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...