Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Kerza

Eimantas_Kerza

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Eimantas

  • Pravardė? Daug turiu

Amžius? 16. 1999-09-02

Zodiako ženklas? Kurva ( mergelė )

Kur gyveni? Panevėžys.

Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Iki vasaros lankiau kačialkę. Domiuosi automobiliais,pyrdom ir panašiai.

Ką veiki laisvalaikiu? Šiaip daug ką, ką pasiūlo draugai arba liepia tėvai. Šiaip didžiąją dalį pramiegu ( rimtai ), kartais atsisėdu prie kompo, mėgstu dviračiais važinėtis, būti kieme su draugais, varyt kažkur maudytis, būt sode ar gamtoj ir t.t

Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2010 lapkričio, bet šiuo metu jau nebežaidžiu.

Ar ilgai žaidi SA-MP? 5metus.

Kokius filmus mėgsti? Tokie, kaip Bumer,Brat, Zhmurki, Transformeriai ir tie, kuriuos pažiūrėjus galvoji savaitę apie tai. Noriu pasakyt, kad tie, kurie yra su prasme, pamoko ar šiaip pačiam reikia suprast kodėl,kaip kas.

Kokios muzikos klausai? Lietuviškas,rusiškas repas, trance. Šiaip rusiška popsuha

Mėgstamiausias sportas? Kažko ypač neišskiriu. Ir kaše,fūlę mėgstu pažiūrėt ar pažaist. Favorito neturiu.

Mėgstamiausias aktorius/ė? Turiu daug mėgstamų aktorių, tiek vyrų, tiek moterų, taigi neišskiriu nei vieno.

Kas yra tavo autoritetas? Neturiu tokio.

Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Kai buvau spenys mažas, tai jis man apsuko galvą, kad žaidžia daug žmonių ir čia viskas tikroviška ( ko nepasakysi dabar... ). Ir šiaip patiko čia žaist, draugai žaidė, tai ir aš žaidžiau.

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Nebėra.

Turi brolių, seserų? Sesytę.

Koks tavo gyvenimo tikslas? Išsilaikyti B kategorijos teises, nusipirkt automobilį, baigt 12klasių, kažkur tai įstot mokytis, pradėt dirbt, nusipirkt simaką, po to sukurt šeimą ir panašiai.

Kokie tavo privalumai? Esu gana ramus, nu  čia šiaip pagal nuotaiką,draugiškas, mėgstu bendraut. Linksmas, kartais hyperaktyvus.

Kokie tavo trūkumai? Žiauriai greit susinervuoju, jau galvoju kaip tam žmogui duosiu malkų, bet dažniausiai nusiraminu greit. Nemoku pykt.

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

a73c4dcf51aea207cbfce2231c244160236.jpg[/url]

 

 

6f0e33fd9fdde04d0124042af8a3042a60.jpg

  • d83a97bfbe927e40d0ed26f91bd95c4c1.jpg[/url]

  •  

    95ac7ad1b98a0150f1173c74933dd052462.jpg

fdd923f5af2e2b1d3cb045bbfbdd69e4668.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...